„Nissan” atklāj „Juke” brālīti

Nissan-Kicks-Concept-front-angle-Press-shot-1024x724

Autoražotājs „Nissan” ir izplatījis attēlu sēriju, kurā redzams krosovera koncepts „Kicks”. Tā oficiālā pirmizrāde paredzēta jau šajā nedēļas nogalē starptautiskajā autoizstādē Sanpaulu (Brazīlijā).

„Nissan” pārstāvju sniegtā informācija par šo konceptu ir gaužām pieticīga, taču mediji uz šo jaunumu uzķērušies ar milzu entuziasmu un „apaudzē” to ar savām interpretācijām: būs vēl viens krosovers „Nissan” saimē, sākotnēji būs pieejams tikai Brazīlijā u.tml.

Nissan-Kicks-Concept-side-press-image-1024x678

Tas mazumiņš, kas ir oficiāli pavēstīts, ka, pirmkārt, koncepta „Kicks” izstrādē ir piedalījušies „Nissan” dizaineri visos okeāna krastos – gan no ASV, gan Brazīlijas, gan arī Japānas dizaina studijas. Otrkārt, tas veidots, izmantojot pilsētas mazauto „Micra” platformu (kas patiesībā ir „Nissan” B platforma, kura izmantota arī „Nissan Note”, „Dacia Duster” un „Renault Captur”). Treškārt, ražotājs plāno tamlīdzīgu modeli ieviest sērijveida ražošanā…

Vairāki auto eksperti, tostarp britu „Autocar”, novērtējot publicētos attēlus, ir izteikuši pieņēmumu (un mēs sliecamies tam pievienoties), ka

drīzāk jau „Kicks” ir stilistiski nedaudz modificēts „Juke”.

Nissan-Kicks-Concept-rear-quarter-angle-Press-shot-1024x728

Pievērsiet uzmanību, piemēram, riteņu arku vai aizmugurējo spārnu un tajos integrēto lukturu profilējumam. Maz ticams, ka „Nissan” ir paredzējis savā krosoveru saimē starp „Juke” un „Qashqai” iespiest vēl vienu modeli. Toties nevar izslēgt, ka plānots izveidot tādu kā budžeta klases modifikāciju trešās pasaules valstu tirgiem.

Birkas: