“Nissan” izlaiž veiksmīgā krosovera “Juke” jaunu versiju “n-tec”

Nissan Juke n-tec 01

Kopš 2010. gada beigām Eiropā ir pārdoti vairāk nekā 290 000 “Nissan Juke”, no tiem vairāk nekā 140 000 2012. gadā, kas “Juke” padara par otro populārāko “Nissan” modeli pēc “Qashqai”. Lai stiprinātu “Juke” pozīcijas, “Nissan” izlaiž populārā krosovera speciālu versiju n-tec.

“Juke n-tec” ir aprīkots ar jaunās paaudzes Nissan Connect komunikāciju sistēmu, kam tagad ir lielāks – 5,8 collu krāsains skārienjūtīgais ekrāns, kā arī ietverta satelītnavigācija un Bluetooth savienojums ar mobilo tālruni un mūzikas atskaņotājiem.

“Nissan Juke n-tec” ir apveltīts arī ar atšķirīgu ārējo izskatu. Tam piešķirti 18 collu melni un sudraboti vieglmetāla diski, spīdīgi melni B statņi un sānu spoguļu uzlikas. n-tec ir pieejams jebkurā krāsā no “Juke” astoņu toņu paletes un ar divām salona apdares krāsām: pelēku vai sarkanu. Izteiktā viduskonsole, kas izveidota pēc motocikla degvielas tvertnes dizaina, n-tec speciālās versijas modeļiem ir oglekļa melnā krāsā.

Pēc 2012.gada rādītājiem Latvijā “Nissan Juke” bija vislabāk pārdotais krosovers un otrais vislabāk pārdotais auto visā jaunu pasažieru auto tirgū.

Veidots uz Acenta aprīkojuma līmeņa bāzes, “Juke n-tec” ir pieejams ar visām dzinēju un transmisiju kombinācijām. Dzinēju izvēles ir trīs – viens dīzeļa un divi benzīna. Dīzeļa modelis aprīkots ar “Renault” 110 ZS 1,5 l dCi dzinēju ar sešu pārnesumu manuālo transmisiju. Benzīna dzinēju piedāvājums ietver divus 1,6 litru agregātus. Atmosfēriskā versija nodrošina 117 ZS, bet 1,6 litru DIG-T turbomotors 190 ZS jaudu. Priekšējās piedziņas DIG-T modelim ir pieejama sešu pārnesumu manuālā pārnesumkārba, bet jaudīgais četru riteņu piedziņas modelis aprīkots ar XTRONIC M-CVT bezpakāpju transmisiju.

“Juke” ir izmantota ALL-MODE 4×4-i četru riteņu piedziņa ar ietvertu sānu griezes momenta vektoru tehnoloģiju, kas samazina nepietiekamu stūres pagriešanu un uzlabo spēju izbraukt pagriezienus. Visas 4×4 versijas ir aprīkotas ar daudzsviru aizmugures piekari, bet divu riteņu piedziņas versijām aizmugurē uzstādīts vērpstienis.

Nissan Juke n-tec 02

Bez Nissan Connect “Juke n-tec” modeļi aprīkoti arī ar dinamikas kontroles sistēmu, kas uz centrālā skārienjūtīgā ekrāna autovadītājam ļauj izvēlēties iecienītāko braukšanas dinamikas režīmu, kā arī veikt izmaiņas citās funkcijās, piemēram, klimata kontroles iestatījumos. Standarta aprīkojumā ietverta atpakaļskata kamera ar krāsainu ekrānu, logu tīrītāji ar lietus sensoru, automātiskie dienas gaitas lukturi, priekšējie miglas lukturi, stūre un pārnesumu pārslēgs ar ādas apdari, automātiskā klimata kontrole un audio iekārta ar Bluetooth savienojumu un USB pieslēgvietu.

Birkas: