„Nissan Juke” konkurents no „Honda” tuvojas

Honda-Urban_SUV_Concept_2013_01

Tokijas starptautiskajā autoizstādē, kas notiks šā gada novembra beigās japāņu autoražotājs „Honda Motor” parādīs sērijveida jauno kompakto krosoveru „Honda Urban”. Gada sākumā, Ziemeļamerikas autošovā Detroitā, tika parādīts koncepts „Urban SUV Concept” (attēlos), taču jau tad ražotājs neslēpa, ka vēl šogad tiks uzsākta sērijveida mašīnas ražošana.

„Honda Urban”, kas konkurēs vienā nišā ar ļoti papolāro „Nissan Juke” un tādiem līdziniekiem kā „Opel Mokka/Chevrolet Trax”, tāpat arī „Peugeot 2008″ un „Renault Captur”, jau pēc izstādes Tokijā nonāks pārdošanā Japānā. Pēc Detroitas tika vēstīts, ka kā nākamais tirgus 2014.gada sākumā tiks atklātas ASV. Un

gan jau ilgi nebūs jāgaida arī Eiropai.

Interesanti, cik daudz sērijveida mašīnā būs palicis no visai interesantā koncepta dizainiskā šarma? „Honda Urban” ir veidots uz nākamās paaudzes B segmenta mazauto „Jazz” bāzes. Sīkāka informācija par dzinējiem un transmisijām gan jau sekos no Tokijas autošova. Pēc kompānijas vadītāja Takanabo Ito paustā ap 2017.gadu „Honda” globālajā tirgū cer gadā realizēt aptuveni sešus miljonus „Urban”. Eiropai paredzētā versija tikšot ražota Lielbritānijā. „Urban” Eiropas tirgos kļūs par otro „Honda” krosoveru aiz nopelniem bagātā CRV.

Urban_SUV_Concept_2013_02

Urban_SUV_Concept_2013_03

Birkas: