Nissan publisko fotoattēlus ar kabrioletu Max-Out Concept

Nissan-Max-Out_Concept-2021-1024-09

Japānas autoražotājs Nissan ceturtdien, 2.februārī atklātībai nodevis pirmo informāciju par konceptautomobili Nissan Max-Out.  Max-Out ir kompānijas vīzija par nākotnes kabrioletu. Publiskotā informācija gan pašlaik ir ļoti skopa un galvenokārt aprobežojas ar fotoattēliem.

Izplatītajā paziņojumā vien teikts, ka Max-Out Concept mērķis ir sniegt jaunu braukšanas pieredzi, apvienojot izcilu stabilitāti un komfortu. Minēts, ka dinamiskā pagriezienu izbraukšana un stūres reakcijas ir līdzsvarotas ar ierobežotu virsbūves sānsveri, lai optimizētu vadītāja un pasažiera komfortu, radot vienotības sajūtu ar automašīnu.

Divvietīgajam koncepta modelim esot unikāla iespēja pārveidot sēdekļus,

nolaižot tos faktiski līdz grīdai, lai pēc vajadzības piedāvātu vairāk salona telpas, padarot to piemērotu vadītājiem ar vai arī bez pasažieriem. Attiecīgi secināms un arī publiskotajos attēlos redzams, ka Max-Out ir divvietīgs atvērta tipa kabriolets. Nav skaidrs, kāds un vai vispār šim automobilim ir paredzēts jumts.

Nissan-Max-Out_Concept-2021-1024-18

Vēl minēts, ka Max-Out ir īpaši viegls svarā un ar ļoti zemu smaguma centru. Kā arī tas, ka šim auto paredzēts uzlabots e-4ORCE. No kā atliek secināt, ka, visdrīzāk, Nissan Max-Out būs apgādāts ar diviem elektromotoriem – viens priekšējai riteņu asij, otrs aizmugurējai. E-4ORCE ir jau pašreiz sērijveidā ražoto Nissan elektro automobiļu un hibrīdu pilnpiedziņas sistēma. Ar e-4ORCE tehnoloģiju apgādāts, piemēram, ir arī Latvijā nopērkamais krosovers Nissan Ariya.

Nissan-Max-Out_Concept-2021-1024-12

Taču par to, cik jaudīgi būs elektromotori, kā ar par to, cik liela ietilpība paredzēta Max-Out akumulatoru blokam, kā arī potenciālo sniedzamību kilometros ar pilnu uzlādi, ražotājs pagaidām patur noslēpumā. Jāgaida, kad Max-Out Concept parādīsies kādā no lielajām autoizstādēm. Visticamāk, tad uzzināsim, ko vairāk par šo no skata intriģējošo automobili.

Birkas: