“Nissan” uz Ženēvu ved septiņus jaunumus, tostarp konceptauto “Resonance”

Nissan-Resonance_Concept_2013_800x600_wallpaper_04

“Nissan” izstādē izrādīs Eiropā projektētās un ražotās, kā arī tieši Eiropas tirgiem orientētās aktuālās modeļu paletes jaunumus, bet ar konceptu “Resonance” (augšējā attēlā) sniegs ieskatu krosoveru tēmas, kas tieši ir šī Japānas ražotāja stiprā puse, attīstīšanas redzējumā.

Par dažiem no izrādīt paredzētajiem jaunumiem, piemēram – jaunās paaudzes “Nissan Note” un sporta auto “Nissan 370Z” īpašo “Nismo” versiju “AutoMedia.lv” jau iepriekš ziņoja.

Eiropas tirgiem viens no aktuālākajiem jaunumiem, kas, varbūt, spēs ieinteresēt plašākas pircēju masas, ir mazauto “Note” ar savu jaunajā paaudzē interesanto dizainu.

Ar “zaļo dzīvesveidu” apsēstajiem gan jau interesēs elektroauto “Leaf” uzlabojumi, kas sniedz arī pagarinātu nobraukumu,

bet pārējiem “Nissan” jaunumi vairāk orientēti uz sporta auto un citu nišas produktu cienītājiem.

Par “Nissan” jaunumiem īsumā

“Nissan Note”: Eiropā būvētā un atbilstoši Eiropas ceļiem izstrādātā B segmenta “Note” izstādē demonstrēs argrāk redzētā konceptautomobiļa “Invitation” iezīmes – stilīgu izskatu, praktiskumu un progresīvu tehnoloģiju klāstu, tostarp apkārtskata monitoru un „drošības vairogu”. “Note” Ženēvā piedzīvos Eiropas pirmizrādi, bet rudenī jau tiks laista pārsošanā.

“Nissan Leaf”: Attīstot bezizmešu tehnoloģijas, jaunais, “Leaf” Ženēvā piedzīvos savu pasaules debiju. Tas ir aprīkots ar jaunām tehnoloģijām, kas nodrošina uzlabotu akumulatora autonomiju reālos apstākļos un virkni dažādu detalizētu uzlabojumu, kas vēl vairāk atvieglos dzīvi šā automobiļa īpašniekiem, ziņo “Nissan” preses dienests.

“Nissan Resonance”: Nissan Design America radītais “Resonance” konceptautomobilis paplašina krosoveru dizaina robežas, demonstrējot svaigas idejas un jaunas tehnoloģijas, kas autovadītājiem ļauj pilnībā izmantot savu automobiļu potenciālu – vismaz tā pauž pats “Nissan”. “Resonance” salona dizains radīts, iztēlojoties nākotnes VIP kosmosa ceļojumus, un šo automobili darbina hibrīda elektriskais spēka piedziņas bloks, kas apvieno efektīvu veiktspēju ar zemu izmešu apjomu.

“Nissan Juke Nismo”: Ievadot “Nismo” sērijas ienākšanu Eiropā, “Juke Nismo” krosoveru tirgū piedāvā par samērīgu cenu pieejamu labu veiktspēju. “Juke Nismo” izceļas ar jaudīga stila dizainu un sacīkšu automobiļu iedvesmotām detaļām, un to darbina 1,6 litru 200 ZS DIG-T dzinējs ar turbopūti, kas apvieno veiktspēju ar samērīgām ekspluatācijas izmaksām.

“Nissan 370Z Nismo”: Sekojot “Juke” pēdās, arī jaunais 370Z ieguvis “Nismo” paketi. Jaunais 370Z Nismo”, kas Ženēvā sabiedrībai tiks parādīts pirmoreiz, ir aprīkots ar jaudīgā sešu cilindru dzinēja modificētu versiju, kas nodrošina vēl lielāku jaudu un vilcējspēku. Arī šasija ir pārstrādāta, lai sniegtu vēl lielāku braukšanas prieku, bet jaunā izpūtēja sistēma gādā, lai līdz šim visātrākais 370Z arī izklausītos tikpat iespaidīgi, kā izskatās.

“Nissan GT-R”: “Nissan” autosporta programmu iedvesmotajam, jaunākajam 2013.gada GT-R veikti daudzi detalizēti uzlabojumi. Tostarp ir jauni inžektori precīzākai degvielas iesmidzināšanai un jauns turbo spiedvārsts, kas nodrošina elastīgāku darbību, kā arī uzstādīta atjaunota piekare. Tehnisko uzlabojumu rezultātā 2013. gada GT-R spēj sasniegt 100 km/h 2,7 sekundēs – par 0,1 sekundi ātrāk nekā 2012. gada GT-R.

“Nissan Juke n-tec”: “Juke” saime atkal papildināta ar jaunumu – tikko debitējušo n-tec versiju. Tehnisko jauninājumu vidū ir uzlabota Nissan Connect sistēma, kurā iekļauta Google Send-To-Car tehnoloģija – iespēja nosūtīt uz automobili iepriekš izplānotus braucienu maršrutus. Jaunajā sistēmā iekļauta arī pilnīga piekļuve Google Points of Interest datubāzei un skaidrāka navigācijas kartēšana līdz ar lielāku 5,8 collu ekrānu.

"Nissan Resonance Concept" interjers

“Nissan Resonance Concept” interjers

"Nissan GT-R

“Nissan GT-R

"Nissan Leaf"

“Nissan Leaf”

 

 

Birkas: