Nosaukta „Qoros 3” Eiropas cena

Qoros-3_Sedan_2014_01

Šā gada beigās Eiropas tirgū gaidāms ierodamies ķīniešu sedans „Qoros 3”. Zināms, ka bāzes komplektācijā tas maskās 16 000 eiro.

Atgādināsim, ka zīmolu „Qoros” izveidojis Ķīnas autoražotājs „Chery” kopīgi ar investoru kompāniju „Israel Corporation”, bet pirmo automobiļu modeļu izstrādē dalību ņēmuši arī vācu autobūves speciālisti. Ražotājs uzsver, ka tie atbildīs visām Eiropas drošības un kvalitātes prasībām.

Kā pirmais tirgū gaidāms kompaktklases sedans „Qoros 3”. Tā pirmizrāde notika pirms pāris nedēļām Ženēvas autoizstādē.

Zināms, ka automobilis būs 4,6 m garš un sākotnēji tiks aprīkots ar vienu vienīgu 1,6 l/126 ZS benzīna dzinēju.

Nupat ražotāja pārstāvji atklājuši arī „Qoros 3” cenas. Zināms, ka bāzes komplektācijā Ķīniešu sedans maksās 16 tūkstošu eiro, bet visdārgākajā versijā – 20 tūkstošus. Salīdzinājumam „Opel Astra” Vācijā nopērkama, sākot no 18 270 eiro, „Chevrolet Cruze” – no 19 790 eiro, bet „VW Jetta” cena sākas ar 20 tūkstošiem.

„Qoros” automobiļi tiks ražoti jaunuzbūvētajā Čangsu rūpnīcā, Ķīnā. Tās plānotā jauda – 150 tūkstoši vienību gadā. Tiesa, kā atklājis uzņēmuma mārketinga nodaļas vadītājs Stefano Viljanti, Eiropā paredzēts realizēt tikai 10% no saražotā, bet galvenā uzmanība tomēr tiks veltīta pašmāju tirgum.

Qoros-3_Sedan_2014_02

Birkas: