„Opel Astra Twin Top” nomainīs jauns – lielāks un greznāks kabriolets „Cascada”

Opel-Cascada_2013_800x600_wallpaper_01

Uz „Opel Astra” bāzes būvēts jauns kabriolets ar nosaukumu „Cascada” tiks prezentēts 2013. gada sākumā, ziņo „Adam Opel AG”. Pirmajos bublicētajos attēlos redzams, ka tam ir klasiska četrvietīga automobiļa forma ar pagarinātu siluetu un mīksto jumtu.

No „Astra” saimes atšķirīgam nosaukumam ir pamats, jo „Cascada” tiek pozicionēts kā vidējās klases kabriolets (garums: 4697 mm; platums 1840 mm) ar premium līmeņa tehnoloģijām un aprīkojumu.

“Ar „Cascada” „Opel” piedāvās vidējās klases premium kabrioletam tipiskas īpašības, bet par daudz pieņemamāku cenu,” teic Tomass Sedrans (Thomas Sedran), „Adam Opel” valdes priekšsēdētāja vietnieks.

Ražotājs apgalvo, ka „Cascada”, pateicoties īpaši stingrai virsbūvei, „HiPerStruts” priekšējai piekarei un „FlexRide” adaptīvajiem amortizatoriem, nodrošinās ārkārtīgi precīzu braukšanu.

„AutoMedia.lv” piezīme: Ņemot vērā, kā brauc līdzīgi komplektētā „Opel Astra GTC” un vēl jo vairāk „Astra OPC”, šiem paziņojumiem ir zināms pamats ticēt.

„Cascada” mīkstā jumta izgatavošanai tikšot izmantoti augstas kvalitātes materiāli, ko piegādāšot prestižāko premium līmeņa kabrioletu detaļu ražotāji. Jumtu atvērt, ar tālvadību vai nospiežot pogu viduskonsolē, būšot iespējams 17 sekunžu laikā, braucot ar ātrumu līdz pat 50 km/h. Salona apdarē tikšot izmantota „Nappa” ādas apdare un ventilējami ergonomiski sēdekļi, bet daļa interjera detaļu būšot roku darbs.

Salīdzinājumā ar iepriekšējās paaudzes „Astra Twin Top”, „Cascada” virsbūve būšot par 43% noturīgāka pret vērpi un par 10% pret saliekšanos. Riteņu bāze būs par 71 mm garāka, bet priekšējā un aizmugurējā šķērsbāze par attiecīgi 56 mm un 70 mm platāka.

„Cascada” kabrioletiem būšot pieejams plašs motoru klāsts. Vairums no tiem būs jau pazīstamie „Astra” saimes motori, bet būšot arī jauns 1,6 SIDI Turbo ECOTEC benzīna dzinējs (170 ZS, 280 Nm), kas arī savu debiju piedzīvošot 2013.gada sākumā. Papildus tam, „Cascada” modelim tikšot prezentēti vēl jaudīgāki benzīna un dīzeļdzinēji.

Birkas: