„Opel” dīleris „Auto Blitz”, atzīmējot darbības pirmā gada jubileju, sāk „Opel Mokka” pārdošanu

Opel-Mokka_2013_800x600_wallpaper_24

Kopš 2011.gada rudens Rīgā, Skanstes ielā 33 darbojas „Opel” autorizētā dīlera „Auto Blitz” autosalons. Atzīmējot jubileju, „Auto Blitz” uzsāk krosovera „Mokka” tirdzniecību un rīko pārdošanas akcijas.

Gada laikā „Auto Blitz” ir izdevies sasniegt ievērojamu tirgus daļu – šī gada pirmajos 9 mēnešos

pārdotas 165 jaunas „Opel” automašīnas, kas sastāda 40% no kopējās „Opel” pārdošanas Latvijā šajā periodā.

„Auto Blitz” valdes priekšsēdētājs Ģirts Zemītis saka: „Jaunie „Opel” modeļi, ko esam sagaidījuši šoruden: „Opel Astra” sedans un „Opel Mokka” apvidus auto palīdzēs mums aizpildīt tās tirgus nišas, kur līdz šim mums nav bijis piedavājuma un tādējādi palielināt kopējo „Opel” tirgus daļu. Par godu uzņēmuma gada jubilejai esam izstrādājusi īpašu piedāvājumu – visām „Opel” automašīnām pieejams līzings bez pirmās iemaksas un dāvanā Kasko un Octa apdrošināšana pirmajam gadam un, protams, arī ziemas riepas.”

Jaunā „Opel Mokka” krosovera cena ir sākot no 15590EUR ar PVN. Auto ir pieejams ar 2 benzīna 115 Zs un 140 Zs dzinējiem, kā arī 1,7 litru 130 Zs dīzeļdzinēju. Klientam ir iespējams izvēlēties automašīnu gan ar priekšējo riteņu piedziņu, gan pilnpiedziņu.

„Auto Blitz” saviem klientiem sniedz pilna spektra pārdošanas (jaunas un mazlietotas automašīnas, līzings, apdrošināšana, noma) un pēcpārdošanas pakalpojumus (regulārais un garantijas remonts, rezerves daļas un aksesuāri, virsbūves serviss).

Birkas: