„Opel Mokka” kļuvis pieprasīts jau pirms oficiālas pārdošanas uzsākšanas

Opel-Mokka_2013_800x600_wallpaper_13

Uz jauno krosoveru „Opel Mokka”, vēl pirms tā pārdošanas uzsākšanas, Eiropā vien jau saņemti vairāk nekā 40 000 (oktobra dati) pasūtījumi, ziņo „Adam Opel AG”. Īpaši liels pieprasījums esot Vācijā, Francijā, Apvienotajā Karalistē, Itālijā un Krievijā. „Mokka”, ko bija iespējams pasūtīt sākot jau kopš jūnija, ir „Opel” pirmais subkompaktais (B segments) SUV.

„Mokka” startē ar 1,6 litru (115 Zs) „ecoFLEX” benzīna bāzes motoru, kā arī 140 Zs jaudīgu 1,4 litru benzīna turbodzinēju un 130 Zs 1,7 litru dīzeļdzinēju.

Neskatoties uz tikai 4,28 m garumu, „Mokka” ir piecvietīgs auto

ar pievilcīgu dizainu, inovatīvām tehnoloģijām, plašām aprīkojuma funkcijām un gan tikai priekšpiedziņas, gan pilnpiedziņas versijā būs pieejams par daudziem SUV cienītājiem, iespējams, interesantu cenu.

Cenas pie Latvijas dīleriem gan vēl nav publiskotas, bet Vācijā „Mokka” FWD 1,6i modifikācija ar piecpakāpju manuālo pārnesumkārbu maksā no 18 990 eiro. Savukārt lētākā pilnpiedziņas versija ar 1,4T motoru un sešpakāpju manuālo kārbu no 23 790 eiro.

„Mokka” konkurēs ar tādiem jau labi zināmiem mazizmēra SUV kā „Nissan Juke”, „Suzuki SX4” un „Fiat Sedici”, kā arī tehnisko dvīni „Chevrolet Trax”.