„Opel” pataisa „Zafira Tourer” par ātrāko septiņvietīgo sērijveida minivenu ar dīzeļdzinēju

Opel-Zafira_Tourer_2012_800x600_wallpaper_03

Aprīkojot „Zafira Tourer” ar jaudīgāko dīzeļdzinēju saimes 2,0 litru CDTI BiTurbo motoru „Opel” ir padarījis šo ģimenisko spēkratu par ātrāko dīzeļdzinēja septiņvietīgo sērijveida automobili kompakto minivenu segmentā. Secīgas darbības divu turbokompresoru tehnoloģija ļauj „Zafira Tourer CDTI BiTurbo” attīstīt 195 ZS jaudu, 400 Nm maksimālo griezes momentu un saniegt 218 km/h maksimālo ātrumu.

Pēc ražotāja datiem kombinētajā ciklā šis auto spēj apmierināties ar vien 5,6 litriem dīzeļdegvielas uz 100 km. Tādējādi jaunais BiTurbo modelis ir ne vien jaudīgs, bet arī efektīvs, nodrošinot gan augstu veiktspēju, gan ekonomisku degvielas patēriņu.

BiTurbo tehnoloģija nodrošina lielu jaudas padevi, momentānu droseles reakciju un augstu vilktspēju plašas griezes momenta amplitūdas ietvaros.

Paātrinājums no nulles līdz 100 km/h tiek sasniegts 8,9 sekundēs.

Arī motora elastība elastība ir teicama – braucot ar piekto pārnesumu, ātrumu no 80 km/h līdz 120 km/h iespējams attīstīt 8,5 sekundēs.

Jaunais 2,0 litru BiTurbo dzinējs papildina „Zafira Tourer” jau tā plašo dzinēju spektru. Tajā tagad ir pieejami četri dīzeļa un četri benzīna dzinēji, kā arī LPG un CNG Turbo gāzes modeļu modifikācijas.

Jauno un jaudīgo dīzeļdzinēja „Zafira Tourer BiTurbo” versiju ir iespējams pasūtīt jau tagad. Tās cena ir sākot no 27 368 eiro (Baltijā ieteicamā mazumtirdzniecības cena ar PVN), un automašīnu piegāde klientiem ir paredzēta 2013. gada aprīļa sākumā.

Birkas: