Par “Chevrolet” dīleri kļūst arī “Autofavorīts”

Chevrolet logo

No marta par otro pilntiesīgo ”Chevrolet” markas dīleri, nodrošinot arī šo automobiļu apkopi un servisu, ir kļuvis “Autofavorīts”, portālu “AutoMedia.lv” informēja uzņēmuma tirdzniecības vadītājs Juris Mežs.

Pēc tam, kad iepriekšējos “Chevrolet” dīlerus “Hansa Auto” un “Adam Auto” vienu pēc otra pārpirka igauņu “Amserv grupa”, par vienīgo “Chevrolet” dīleri kļuva uzņēmums “TC Motors”, kas iepriekš vairāk bija pazīstams kā “Chrysler”, “Jeep” un “Dodge” pārstāvis.

Tagad Latvijā atkal ir divi “Chevrolet” dīleri.

Juris Mežs apliecināja, ka “Autofavorītam” “Chevrolet” pārstāvēšanā ir tādas pašas tiesības un pienākumi kā “TC Motors”.

Šobrīd “Autofavorīts” piedāvā tādus “Chevrolet” modeļus kā “Spark”, “Aveo”, “Cruze”, “Malibu”, “Orlando” un “Captiva”. Savukārt ļoti drīz piedāvājumu papildinās markas jaunākais modelis, mazais apvidus automobilis “Trax”.

“Autofavorīts” darbojas kopš 1994. gada un ir viens no vadošajiem autodetaļu vairumtirgotājiem un mazumtirgotājiem Latvijā ar plašu autocentru tīklu, kur nodrošina autoservisa meistaru pakalpojumus. “Autofavorīta” sešas tirdzniecības vietas un servisi atrodas Rīgā, Daugavpilī, Ventspilī un Talsos.

"Autofavorīts" galvenā mītne Rīgā, Valgales iela 2a (aiz tirdzniecības centra "Sky" Jūrmalas virzienā)

“Autofavorīts” galvenā mītne Rīgā, Valgales iela 2a (aiz tirdzniecības centra “Sky” Jūrmalas virzienā)

Birkas: