Par „Mercedes-Benz” vēstnesi Latvijā kļūst Inese Galante

DomenikssGalante14_08_14-100

Aizvadītajā nedēļā opermūzikas festivāla Summertime ietvaros tika paziņots, ka mūsu pasaulslavenā opredziedātāja Inese Galante, kura ir šī festivāla patronese, kļuvusi par oficiālu vācu prestižā zīmola „Mercedes-Benz” vēstnesi Latvijā.

Kā zināms, „Mercedes-Benz” jeb precīzāk – autoražotāja pilnvarotā pārstāvja „Domenikss” un Ineses Galantes fonda rīkotā festivāla Summertime sadarbība ilgst jau vairākus gadus. Proti, „Domenikss” atbalsta festivāla rīkošanu, tostarp māksliniekiem un prominentākajiem viesiem pasākuma laikā nodrošina pārvietošanos ar „Mercedes-Benz” automobiļiem.

GalanteDomenikss08_14-082_1

Atzīmējot festivāla desmit gadu jubileju,

„Domenikss” un Ineses Galantes fonds ir parakstījis sadarbības līgumu uz gadu,

kas paredz, ka turpmāk „Mercedes-Benz” vēstnese Latvijā būs pasaulslavenā latviešu operdziedātāja Inese Galante.

Lai atzīmētu šo notikumu, Summertime koncerta Duetu vakars ar Inesi Galanti ieskaņā māksliniece no „Domenikss” valdes priekšsēdētājas Benitas Sadauskas saņēma jaunās „Mercedes-Benz” C klases automašīnas atslēgas.

DomenikssGalante14_08_14-107

”Inese Galante ir viena no Latvijas un pasaules opermūzikas spožākajām zvaigznēm, kuru raksturo ne tikai unikāls muzikālais talants, bet arī izcilas cilvēciskās īpašības. Jau desmit gadus Inese Galante festivālā Summertime uz vienas skatuves pulcē labākos māksliniekus no visas pasaules, bet projekta Ineses Galantes talanti ietvaros atklāj un sniedz atbalstu bērniem un jauniešiem, kas ir ceļā uz izcilību. Viņas būtība un darbs iemieso visas tās vērtības, ko jau vairāk nekā gadsimtu pasaulei nozīmē „Mercedes-Benz” vārds – izcilība, drosme, atvērtība un sadarbība,” pasniedzot auto atslēgas sacīja „Domenikss” valdes priekšsēdētāja Benita Sadauska.

“Gan ikdienā, gan festivāla Summertime organizēšanā saskaros ar to, ka liela nozīme ir tieši stilam. Mūzika, ar kuru iepriecinu savus klausītājus, ir pasaulē novērtēta, bet tajā pašā laikā iemieso eleganci un mieru. Arī Mercedes-Benz auto ir labo sajūtu iemiesojums, kas pazinējam sniedz ne mazāk svarīgo stila un elegances sajūtu. Esmu priecīga, ka šo gadu laikā „Domenikss” mums ir bijis līdzās un atbalstījis vērtības, kas ir svarīgas arī mums, tāpēc novērtēju, ka šī sadarbība turpinās un jau ir kļuvusi par ciešu draudzību,” savā pieredzē dalījās Inese Galante.

Birkas: