Par sieviešu Pasaules gada auto izvēl “Ford Fiesta 1,0l EcoBoost”

WWCOTY logo

Vācijas pilsētā Ķelnē nosaukts starptautiskā konkursa Women’s World Car of the Year (WWCOTY) uzvarētājs – jaunais “Ford Fiesta 1,0-litru EcoBoost” modelis.  Tam žūrija deva priekšroku starp tādiem finālistiem kā “Audi Allroad”, “Range Rover” un “Porsche Boxster S”.

Tāpat kā vairāk zināmajos līdzīgajos konkursos – Eiropā COTY un pasaulē  WCOTY – autožurnālistu- sieviešu žūrija, kurā bija 18 dāmas, vērtēja automobiļu drošību, estētisko izskatu, ietilpību, braukšanas īpašības, jaunāko tehnoloģiju klātbūtni, auto cenu un ietekmi uz vidi, kā arī mazliet atšķirīgas īpašības – auto piemērotību bērnu pārvadāšanai, krāsu toņu dažādību un “seksapīlu”.

Konkurss Women’s World Car of the Year tika rīkots jau piekto gadu.

Jaunā “Fiesta” tika izcelta par drosmīgu jaunu eksterjera un interjera dizainu, optimizētu ergonomiku salonā un komfortu, ekonomiskumu, kā arī par Ford MyKey – pirmo tehnoloģiju nozarē, kas ļauj vecākiem ierobežot bērnu nevēlamas aktivitātes brauciena laikā un pusaudžu piekļūšanu pie stūres, tādējādi veicinot drošību satiksmē.

06 - Ford-Fiesta_ST_2014“”Fiesta” ir daudzkārt godalgoto 1,0 litru tilpuma EcoBoost  motoru sniedz līdz šim neredzētu ekonomiskuma un veiktspējas kombināciju, kas to padara par ļoti stilīgu kabatas raķeti,” izteicās žurijas locekle no Lielbritānijas Viktorija Makmilana Bella.

“Jau no paša sākuma bija skaidrs, ka jaunā “Fiesta 1,0l EcoBoost” ir aizskārusi sirdis sieviešu auto ekspertēm no visas pasaules,” rezumēja WWCOTY žūrijas priekšsēdētāja no Jaunzēlandes Sendija Mīre.

WWCOTY 2013 rezultāti atsevišķās kategorijās

Family Car: 1. Audi Allroad: 2. Volkswagen Golf; 3. BMW 3 Series

Luxury Car: 1. Range Rover; 2. Mercedes Benz SL550; 3. BMW 6 Series

Sports Car: 1. Porsche Boxster S; 2. Audi RS5; 3. Toyota GT86/Subaru BRZ

SUV: 1. Mazda CX5; 2. Hyundai Sante Fe; 3. Nissan Pathfinder

Economy Car: 1. Ford Fiesta 1.0-litre EcoBoost; 2. Kia Forte; 3. Toyota Prius

Piektā konkursa Women’s World Car of the Year balvas oficiāli tiks pasniegtas oktobrī Londonā.

Ar žūrijas sastāvu var iepazīties šeit – http://www.womensworldcoty.com/judges/