Parāda gadrīz gatavu jauno „Opel Corsa”

new Opel Corsa 2015 01

Pēc ilgām spekulācijām beidzot ir skaidrs – iepazīties ar jauno „Opel Corsa” varēs jau šogad. Šobrīd tas jau ir finiša taisnē ir izmēģināšanas braucieni, ziņo Riselheimas autoražotājs.

Jaunā piektās paaudzes „Corsa” E būs ne tikai apveltīta ar jaunās paaudzes 1,0 ECOTEC benzīna dzinēju un jauno sešu pakāpju manuālo transmisiju, bet arī leposies ar nesen uzlabotu šasiju.

„Opel” inženieri pirms dažām dienām veikuši testa braucienus ar četriem apstiprināšanas prototipiem

Pfalcas apgabalā dienvidrietumos no Frankfurtes. Testa mašīnas bija aprīkotas ar jauno, jaudīgo 115 ZS 1,0 litra trīs cilindru turbo dzinēju ar sporta un komforta šasijām. Pašreizējais „Corsa” modelis 1,4 (100 ZS) un 1,4 Turbo (120 ZS) pavadīja testa automobiļus, lai varētu veikt salīdzināšanu.

new Opel Corsa 2015 02

Piebildīsm, ka, neskatoties uz ‘maskēšanās tērpu, redzams, ka jaunā “Corsa” iemieso “Opel” korporatīvo dizainu un izskatās visnotaļ dinamiska.

„Opel” valdes locekļi, ieskaitot izpilddirektoru doktoru Karlu -Tomasu Noimanu, viceprezidentu inženierijas jomā Maiklu F. Eiblsonu un Pārdošanas un pēcpārdošanas daļas viceprezidentu Peteru Kristianu Kūspertu, esot palikuši jauno „Corsa” paaudzi „zem mikroskopa”. Atgriezeniskā saite ir ļoti pozitīva, no „Corsa” D uz „Corsa” E ir izdarīts liels, skaidri manāms lēciens, sacīts uzņēmuma paziņojumā.

Birkas: