Parāda jaunā „Maybach” salonu

Maybach_2

Kompānija „Mercedes-Benz” ir publicējusi pirmos pāris fotoattēlus, kuros redzams S klases sedana greznākās komplektācijas ar nosaukumu „Maybach” salons.

Kā liecina ražotāja izplatītā informācija, šī speciālā versija sauksies „Mercedes-Maybach S600”. Tās pirmizrāde notiks gandrīz paralēli divos starptautiskos spēkratu šovos abās zemeslodes pusēs – 20. novembrī Guandžou (Ķīnā) un 21. novembrī Losandželosā (ASV).

Attēlā redzams, ka otrajā sēdekļu rindā ir iekārtoti divi atsevišķi zviļņi ar regulējama slīpuma atzveltnēm un pazeļamiem kāju balstiem. Interjers būs apdarināts ar ādu un izrotāts ar dabiskā koka un metāla dekoriem. „Mercedes-Benz” pārstāvji sola, ka

„Maybach” tiks piedāvātas visplašākās salona individualizācijas iespējas.

Maybach_1

„Maybach” versija tiek veidota, izmantojot „Mercedes” S klases garās bāzes virsbūvi, kas vēl pagarināta par 20 mm (līdz 3185 mm). Vizuāli glaunais limuzīns atšķirsies ar nelieliem specifiskiem akcentiem, kā, piemēram, citādu radiatora resti, platākām aizmugurējām durvīm u.tml.

Zem tā motora pārsega atradīsies sešlitrīgs V12 biturbo motors, kas attīsta 530 ZS un 830 Nm. Kā noskaidrojis populārais britu žurnāls „Auto Express”, nākotnē „Mercedes-Benz” varētu piedāvāt komplektācijas variantu ar V8 dzinēju, kā arī pilnpiedziņas versiju.

Birkas: