Parāda „S-Max” jaunos vaibstus

Ford_s-max_6

Autokompānija „Ford” ir publicējusi vienapjoma automobiļa „S-Max” jaunās paaudzes modeļa pirmos attēlus.

Kā var redzēt, otrās paaudzes „S-Max” ar nelielām modifikācijām ir materializējies pērnpavasar Ženēvā izrādītais līdzīga nosaukuma koncepts. Automobilis no priekšteča atšķiras ar citādu „seju” – mazajiem brāļiem „Fiesta” un „Focus” līdzīg radiatora resti un lukturiem –, tomēr joprojām saglabājis atpazīstamo dinamisko profilu.

Ford_s-max_3

Bez vizuālas atsvaidzināšanas

jaunais „S-Max” ieguvis arī veselu plejādi modernu aprīkojuma elementu,

kā, piemēram, elektriski saliekamus sēdekļus, bagāžnieka durvju automātiskās atvēršanas sistēmu, jaunās paaudzēs sānu pneimospilvenus otrās un trešās rindas pasažieriem, kā arī sēdekļu apsildes, ventilācijas un masāžas sistēmas.

Ford_s-max_4

Par jaunumiem spēka agregātu gammā oficiālas informācijas pagaidām nav. Visticamākais par bāzes motoru „S-Max” kalpos divlitrīgs TDCI dīzeļdzinējs, kas attīsta līdz 118 ZS, komplektā ar sešpakāpju mehānisko pārnesumkārbu. Šis pats dzinējs tiks piedāvāts vēl divās jaudas versijās – ar 148 un 177 ZS –, un komforta cienītāji varēs izvēlēties sešpakāpju automātisko transmisiju. Paredzams, ka dzinēju paletē tiks iekļauti arī 1,5 l/158 ZS un 2,0 l/237 ZS „EcoBoost” benzīna motori. Un pirmo reizi vēsturē būs pieejama arī „S-Max” modifikācija ar četru riteņu piedziņu.

Ford_s-max_5

Birkas: