Parādās jaunās paaudzes „Volt”

Chevy_volt_1

Pēc visa spriežot, arī „Chevrolet” pietrūcis pacietības, lai noturētu hibrīdautomobiļa „Volt” jaunās paaudzes modeli noslēpumā līdz pirmizrādei Detroitas autoizstādē.

Kā redzams attēlos, „Volt” ir ievērojami izmanīts virsbūves dizains. Tas ne tikai ieguvis jaunus buferus, lukturu optiku un 17-collīgus vieglmetāla riteņu diskus, bet arī izteiktāk izliektu jumta līniju. Atsevišķi eksperti jau izteikuši bažas saistībā ar iespējamu telpas samazinājumu otrās rindas pasažieru galvas apvidū.

Chevy_volt_2

„Chevrolet” pārstāvji norāda, ka automobiļa bāzes aprīkojumā tagad būs desmit gaisa drošības spilveni, atpakaļskata kamera un jaunākās paaudzes „MyLink” multimediju sistēma ar 8-collīgu TFT displeju.

Jaunā „Volt” spēka agregātu sistēmā ietilpst pilnveidots 1,5 l benzīna dzinējs ar paaugstinātu kompresijas pakāpi (12,5:1) un divi elektromotori. Informācija liecina, ka litija-jonu akumulatoru baterija ir padarīta par 45 kg vieglāka, bet vienlaikus par 12% palielināta tās kapacitāte, kas ļauj automobilim elektriskajā režīmā līdzšinējo 60 km vietā tagad veikt 80 līdz 100 km.

Tiesa, mēs sliecamies domāt, ka gaitas rezerve biežāk tomēr būs ap 80 km…

Chevy_volt_4

Atbilstoši „Chevrolet” ražošanas plānam, jaunās paaudzes „Volt” tirgū nonāks 2015. gada vasarā. Uz mums gan tas vairs neattiecas, jo amerikāņu zīmols ir pametis Eiropas tirgu. Šajā krastā „Volt” vietā tiks tirgots tā dvīnis „Opel Ampera”.

Chevy_volt_3

Birkas: