Parādīts pirmais „Qoros” modelis

Qoros_GQ3

„AutoMedia.lv” jau rakstīja par ķīniešu zīmolu „Qoros”, kas nopietni gatavojas ofensīvai Eiropas tirgū. Nupat uzņēmums nodevis atklātībai pirmos pirmizrādei Ženēvā gatavojamā modeļa „GQ3” fotogrāfijas.

Kā vēsta oficiālā informācija, sedans „GQ3” apgāzīs visus aizspriedumus par ķīniešu produkcijas slikto kvalitāti. „Qoros” pirmdzimtā dizains, kurš varbūt nav tik spilgts, lai izceltos satiksmes plūsmā, tomēr iezīmēs raksturīgos korporatīvos „vaibstus”, ko mantos visi nākamie kompānijas izlaistie modeļi.

„GQ3” būs salīdzinoši gara riteņu bāze, kupejveida siluets un īsas pārkares.

Tā platums 1839 mm būs viens no lielākajiem kompakto sedanu klasē.

Direktoru padomes priekšsēdētāja vietnieks Folkners Štainvahers uzsver, ka, izstrādājot „GQ3”, ķīnieši inženieri orientējās uz mūsdienīgu jaunu un ambiciozu pircēju cerībām un vajadzībām.

”Viņi ir ļoti prasīgi pret dizainu un kvalitāti, viņiem nepieciešami augsti tehnoloģiski izstrādājumi un maksimāls drošības līmenis. Kā jaunam zīmolam mums ir visas iespējas izdabāt šādiem klientiem bez jebkādiem kompromisiem,” spriež Štainvahers.

Kā jau iepriekš ziņots, pie „Qoros” topošā automobiļa dizaina strādājušas divas dizaineru brigādes – viena Mičiganas dizaina ateljē, otra – Šanhajā –, bet darbus vadīja bijušais „Mini” dizaineris Gerds Hildebrands.

Birkas: