Parīzē rādīs uzlabotu „Kia Rio”

Kia Rio-2015 01

Lai gan šķiet, ka aktuālās paaudzes Korejiešu mazauto „Kia Rio” tikai nesen parādījās, ‘aizskrējuši’ jau trīs gadi un 2.oktobrī Parīzes auto izstādes ietvaros tiks prezentēta šī globālā tirgus modeļa uzlabota versija jeb tā sauktais feislits (facelift).

Steigu „Rio” uzfrišināšanā var saprast, jo pērn tieši šis bija zīmola vispārdotākais modelis pasulē (471 000 vienības).

“Arī Eiropas tirgū „Kia Rio” ar 56 821 vienībām ierindojās pārdotāko modeļu topa trijniekā. Domājot par attīstību nākotnē,

šī modeļa uzlabojumi bija ļoti nepieciešami,

un tie ir ļoti nozīmīgi,” komentē „Kia Motors Europe” galvenais izpilddirektors Maikls Kols.

„Rio“ ‘tīģera deguntiņa’ atjaunošana notikusi pazīstamā vācu dizainera Peterea Šreijera, kurš uzdienējies līdz „Kia Motors Corporation” un „Hyundai Motor Group” prezidenta amatam, vadībā. Starp jaunajām dizaina vēsmām minami arī jauni miglas lukturi, jauna dizaina lietie diski (pieejami 15, 16 un 17 collu) un atjaunotais aizmugures bamperis.

Salona atdzīvināšanai izmatota četru paneļa gaisa atveru hroma akcenti un jauna dizaina centrālās konsoles apdare ap audio sistēmu, kā arī citi ‘sīkumiņi’, tostarp jaunākās paaudzes Kia AVN (audio-video navigācija) sistēma ar 7,0 collu displeja ekrānu, uzlabotu apstrādes ātrumu un ātrāku maršruta aprēķināšanu (sistēmas pieejamība ir atkarīga no konkrētā tirgus).

Kia Rio-2015 03

Atkarībā no tirgus, uzlabotais „Rio” Eiropā tiks piedāvāts ar iespēju izvēlēties līdz pat starp četriem dzinējiem jaudas robežās no 75 līdz 109 Zs ar piecu vai sešu pakāpju manuālo vai četru pakāpju automātisko pārnesumkārbu.

„Kia Rio” sedans Eiropai tiek ražots Sohari rūpnīcā Korejā. Plānots, ka uzlabotais „Rio” nonāks pārdošanā Eiropā 2015.gada sākumā.

Birkas: