Pēdējā brīdī nobremzē „Jeep Cherokee” prezentāciju

Jeep_cherokee

Kompānija „Chrysler” atcēlusi iepriekš pieteiktu jaunā „Jeep Cherokee” mediju prezentācijas pasākumu.

Atvainošanās vēstulē uzaicinātajiem medijiem ražotāja pārstāvji skaidro, ka dažas nedēļas pirms pirmizrādes pēdējos kvalitātes pārbaudes testos atklājusies papildu nepieciešamība kalibrēt pārnesumkārbu. Taču, lasot starp rindiņām, var noprast, ka ir pietiekami nopietnas problēmas, lai norakstītu zaudējumos vairākus tūkstošus uzaicinātajiem medijiem iegādāto biļešu, viesnīcu rezervācijas un dažādus citus reprezentācijas izdevumus.

Vairākos autoritatīvos interneta portālos jau izskanējusi informācija, kas nāk no „Jeep” vadības, ka

nepatikšanu cēlonis ir „ZF” deviņpakāpju automātiskās pārnesumkārbas kaprīzes.

Proti, nesaprotamu iemeslu dēļ jaunais tehniski komplicētais agregāts nespēj „sadzīvot” ar elektronisko vadības programmu, kā rezultātā dažbrīd neieslēdzas divi augstākie pārnesumi. Kāds kompānijas speciālists pat nosaucis devīto pārnesumu par hipotētisku, norādot, ka efektivitāte no tā ieviešanas ir apšaubāma.

Ir pilnīgi skaidrs, ka „Chrysler” nevar atļauties sabojāt „Jeep Cherokee” pirmizrādi. Kompaktais apvidus auto, kas tapis uz „Alfa Romeo” platformas, ir viens no kompānijas šobrīd nozīmīgākajiem projektiem, kam jāpārliecina pasauli, ka amerikāņu sadarbībā ar „FIAT” var tapt ne tikai stilīgi vieglie automobiļi, bet arī turpināties „Jeep” bezceļa braucēju tradīcijas.

Birkas: ,