„Peugeot 2008” un „3008” sagatavoti rudenim

Peugeot_crossway

Franču kompānija „Peugeot” ir sagatavojis speciālas aprīkojuma paketes „Crossway” saviem krosoveriem „2008” un „3008”.

Komapktais krosinieks „Peugeot 2008 Crossway” ir izveidots uz komplektācijas paketes „Allure” bāzes, taču ārēji atšķiras no tās ar pelēkiem matētiem 17” riteņu diskiem, tonētiem logu stikliem un speciālām pazīšanas zīmēm kompasa izskatā uz priekšējām durvīm. Auto salons ir apdarināts ar alkantaru ar sarkanām šuvēm, bet mērinstrumentu bloks ieguvis spilgtu LED apgaismojumu. Aprīkojumā ietilpst saķeses kontroles sistēma un GPS.

„2008 Crossway” versijas cena (Francijā) būs 21 550 eiro.

Lielākais brālis „3008 Crossway” ir bagātīgāk nopakots. Bez GPS tā aprīkojumā ietilpst arī parkošanās palīgsistēma, „HUD” – displejs, kas vadītājam projicē informāciju virs priekšējā paneļa, zamšādas sēdekļu apdare un alumīnija durvju dekori. Protams, 30 800 eiro starta cenai vēl var pieskaitīt metālisku vai perlamutra krāsojumu, atpakaļskata kameru un dažādu citu greznību.

Kā liecina ražotāja informācija abu speciālo komplektāciju pirmizrādes paredzētas „Peugeot Adventure” muzejā Sošo, bet plašākai publikai tās būs apskatāmas oktobra sākumā Parīzes autoizstādē. Kādu valstu tirgos šādi izgreznoti „Peugeot” krosoveri būs pieejami pagaidām netiek ziņots.

Birkas: