„Peugeot” atklāj mazo krosoveru „2008”

Peugeot 2008_Crossover 01

Atklātībā nonākuši vairāki mazā krosovera „Peugeot 2008” attēli. Spriežot pēc franču kompānijas oficiālo dienestu noslēpumainās klusēšanas, iespējams notikusi priekšlaicīga informācijas noplūde, jo automobiļa oficiālā pirmizrāde paredzēta tikai pēc trīs mēnešiem Ženēvas autosalonā.

„Peugeot 2008” iecerēts kā „Nissan Juke” un „Opel Mokka” konkurents pēdējos gados strauji augošajā B klases krosoveru segmentā. „Peugeot” saista ar šo mazuli lielas cerības. Ne velti

automobiļa izlaidei tiek gatavotas ražošanas jaudas ne tikai Francijā, bet arī kompānijas montāžas rūpnīcās Brazīlijā un Ķīnā.

Nekādas tehniskas informācijas par topošo „2008”, tostarp arī tas, vai mazajam „Peugeot” krosoveram plānota versija ar visu riteņu piedziņu, pagaidām nav. Tāpat kā nav zināms, kad precīzi varētu sākties tā tirdzniecība. Par to visu pēc oficiālās prezentācijas…

„Peugeot 2008” ir zināma priekšvēsture ar trim koncepauto vismaz no 2011.gada „Shanghai Motor Show” – „Peugeot SCX Concept”, „Peugeot Urban Crossover Concept” un beidzot ar „Peugeot 2008 Concept”aizvadītā gada Parīzes autošovā.

Pēdējais bija komplektēts ar trīs cilindru 1,2 litru tilpuma benzīna turbomotoru, kas spēja attīstīt 110 Zs jaudu.

Birkas: , ,