Piedāvā izgatavot „Corvette Stingray” ar universāla virsbūvi

callaway-C21 AeroWagon 01

Amerikāņu kompānija „Callaway Cars”, kas jau ilgus gadus nodarbojas ar „Chevrolet Corvette” tūningu, izgatavojusi neparastu konceptu „C21 AeroWagon”.

Patiesībā „Callaway” inženieri ir izstrādājuši salīdzinoši nedārgu (tas maksā aptuveni 15 000 ASV dolārus) pārbūves komplektu, ar kura palīdzību var jauno „Chevrolet Corvette Stingray” pārvērst par trīsdurvju universālu. Nu, ja gribam būt pilnīgi precīzi, šāds virsbūves tips saucas „shooting brake”.

Turklāt „Callaway” sola nedaudz pilnveidot arī auto dzinēju.

Ja „Corvette” bāzes V8 motors attīsta 450 ZS un ļauj automobilim pirmā simta robežu sasniegt 3,8 sekundēs, bet pēc „Callaway” tūninga tas varētu iegūt vēl kādu 30 papildu „zirgus” un no nulles līdz 100 km/h paātrināties jau 3,5 sekundēs, bet universāla maksimālā ātruma robeža būs pie 320 km/h.

Idejas autori ir pārliecināti, ka gadījumā, ja „Chevrolet” pārstāvji neatteiksies uzņemties rūpes par automobiļu apkopēm, šādi pārbūvēti „Corvette Stingray” varētu kļūt visai pieprasīti. Katrā ziņā pasūtījumi jau tiek pieņemti un pirmās mašīnas tiek solītas gatavas uz gada beigām.

callaway-C21 AeroWagon 02

Birkas: