Piesaka nākamo „Mazda2”

Mazda Hazumi

Iepriekš japāņu ražotājs „Mazda” bija publicējis pāris intriģējošus koncepta „Hazumi” fragmentus, bet nupat Ženēvas autoizstādē ir parādījis to pilnībā.

Nav nekāds noslēpums, ka „Hazumi” ir „Mazda2” prototips. Uz tāpat zināms, ka mazā hečbeka sērijveida modeli japāņi gatavojas prezentēt rudenī Parīzes autosalonā.

„Hazumi” veidots ražotājam raksturīgajā „Kodo” dizaina stilā,

ko raksturo plēsīgi piemiegtās lukturu acis, lejas daļā sašaurinātā radiatora reste, plienveida aizmugurējie starmeši, izspīlētās riteņu arkas un panorāmas jumta lūka.

Mazda-Hazumi-Concept-1

Savukārt salons pārsteidz ar tādām dizainiskām pērlēm kā asimetriski veidotā viduskonsole ar skārienjutīgu multimediju centra displeju, kompakts digitālais mērinstrumentu bloks, stilīgs ātrumpārslēga rokturis un četru spieķu stūres rats.

Automobiļa bāzes garums ir 2585 mm, virsbūves garums – 4070 mm, platums – 1730 mm, bet augstums – 1450 mm.

Zen „Hazumi” motora pārsega novietots „Euro 6” ekoloģiskajiem normatīviem pielāgots 1,5 l „Skyactiv-D” turbodīzelis un sešpakāpju automātiskā pārnesumkārba. Un par to nu gan nav jāuztraucas, ka tā dinamiskie parametri pagaidām nav atklāti, jo šis taču vēl nemaz nav funkcionāls automobilis.

Mazda-Hazumi-Concept-3

Birkas: