Pirmie Volkswagen ID. Buzz un ID. Buzz Cargo nonāk Latvijas autosalonos.

ID. Buzz_2

Elektriskos Volkswagen ID. Buzz un ID. Buzz Cargo furgonus potenciālie interesenti beidzot var reāli aptaustīt un ar tiem izbraukt, vēršoties tuvākajos Volkswagen dīleru centros. Ja pieprasījums būs augsts, paredzama gaidīšana rindā.

“Šobrīd Baltijas valstīs iepriekšpārdošanā kopumā ir jau pasūtīti 200 ID. Buzz un ID. Buzz Cargo. Pirmie klienti savus automobiļus saņems februārī. Automobiļiem nonākot salonos, domājams, interese augs. Taču, ņemot vērā lielo pieprasījumu arī citur pasaulē, jaunu pasūtījumu piegādes visdrīzāk sagaidāmas 2024.gadā,” stāsta Volkswagen komerctransporta zīmola vadītāja Baltijas valstīs Merli Ainsāra.

Piecu sēdvietu ID. Buzz sākuma cena ir 64 289 eiro, savukārt ietilpīgo ID.Buzz Cargo var iegādāties, sākot no 60 349 eiro.

ID. Buzz_1

ID. Buzz tiek ražots uz modulārās elektromobiļu platformas (MEB), kā arī ir aprīkots ar šobrīd ID.saimē lielāko akumulatoru. Litija jonu akumulators nodrošina 77 kWh (82 kWh bruto) enerģijas un piegādā elektrību 150 kW (204 ZS) jaudīgajam uz aizmugurējās ass uzstādītajam elektromotoram, kas nodrošina 310 Nm griezes momentu.

ID. Buzz ar ar vienu uzlādi iespēj veikt līdz 423 km (Cargo: 425 km) tālu ceļu.

ID. Buzz izmanto jaunākās paaudzes asistentu sistēmas. Tostarp ir tādas inovatīvi savstarpēji savienotas tehnoloģijas kā Memory Function automatizētai automobiļa novietošanai stāvvietā pa iepriekš saglabātu maršrutu līdz pat 50m attālumā, Car2X sistēma brīdinājumiem par netālu esošu bīstamību un jaunākā Travel Assist versija, kas iekļauj pūļa datu izmantošanu. Kopumā ID. Buzzir iespējams aprīkot ar vairāk nekā 30 palīgsistēmām.

Ietilpīgs un ērts

ID. Buzz otro sēdekļu rindu iespējams pārvietot par 150 mm uz priekšu vai atpakaļ, kā arī nolaist 1/3 vai 2/3 sadalījumā. Aiz aizmugurējās sēdekļu rindas ir liels bagāžas nodalījums. Aizpildot to līdz standarta bagāžas pārsega augstumam, nodalījuma ietilpība sasniedz 1121 litru. Ja aizmugurējā sēdekļu rinda ir nolaista un tiek izmantota visa kravas telpa, tilpums palielinās līdz pat 2205 litriem.

ID. Buzz_5

Vienlaikus ID. Buzz Cargo standarta aprīkojumā aiz sēdekļiem ir fiksēts nodalījums, kas atdala priekšējo daļu no kravas telpas. Tās tilpums ir 3,9 m3 un tajā pietiek vietas divām eiropaletēm, ko var ievietot starp riteņu arkām ne vien gareniski, bet arī sāniski. Maksimālais kravas telpas garums grīdas līmenī ir 2,20 metri, bet maksimālais kravas platums sasniedz 1,73 metrus. Automobiļa maksimālā kravnesība ir 650 kg.

Automobiļa Digital Cockpit apgādāts ar 5,3 collu displeju. Informācijas un izklaides sistēma ar lielu skārienjutīgu ekrānu atrodas priekšējā paneļa centrā.Standarta komplektācijā iekļautajai sistēmai Ready 2 Discover ir 10 collu ekrāns, bet papildu komplektācijā pieejamajai navigācijas sistēmai DiscoverPro – 12 collu.

Birkas: