„Polaris” gatavo ekstremālu triciklu „Slingshot”

Polaris Sligshot 01

Amerikāņu mototehnikas ražotājs „Polaris”, iedvesmojies no „KTM X-Bow”, gatavojas izlaist līdzīgu maksi-gokartu.

Vairs nav nekāds noslēpums, ka „Polaris” ir reģistrējuši zīmolu „Slingshot” – tas tulkojumā no angļu valodas nozīmē „kaķene”. Kā izrādās,

amerikāņu kompānija gatavojas pievienoties elitārajam trases sporta mašīnu klubam, kurā ietilpst „Ariel”, „Caterham”, „Morgan”, „KTM” un vairāki citi eksotiskas tehnikas ražotāji.

Amerikāņu dizaineru veidotais „Sligshot”, līdzīgi kā „CanAm Spyder”, „Campagna T-Rex” un „Morgan 3 wheeler”, iecerēts kā divvietīgs tricikls ar ultravieglu cauruļu rāmja virsbūves konstrukciju, diviem stūrējamiem riteņiem priekšā un velkošo aizmugurē.

Pirmās atklātībā nonākušās skices ļauj nojaust, ka „Polaris” triciklam paredzēts neliels vējstikls, taču nav pat elementārākā jumta, zem kura braucējiem patverties no lietus. Toties veidotāji to aprīkojuši ar sarežģītas konfigurācijas priekšējo antispārnu. Sākotnējā versijā par spēka agregātu tam kalpos priekšpusē novietots „General Motors” 2,4 litru četrcilindru motors, taču vēlāk idejas autori sola arī versiju ar hibrīddzinēju.

Nu ko, bruņosimies ar pacietību, lai sagaidītu, kad „Polaris” savu maksi-gokartu izbrauks trasē.