“Qoros” krosovers parādās dažas dienas pirms pirmizrādes

Pirms nedēļas Ķīnas-Izraēlas kopuzņēmums “Qoros” publicēja sava topošā krosovera “City SUV” skici, bet nupat, trīs dienas pirms Guanču starptautiskā autosalona atvēršanas medijos nonākuši arī automobiļa pirmie fotoattēli.

Sportiskais parketa džipiņš būs jau trešais modelis „Qoros” gammā. Informācija liecina, ka tas tapis uz kompaktklases hečbeka „Qoros 3” bāzes.

Ķīnas tirgū šāds automobilis nonāks jau 2015. gada pavasarī.

Zinot ķīniešu pragmatismu, ir skaidrs, ka krosovera aprīkojumā nonāks tā pati tehnika, kas izmantota bāzes modelim, t.i., 1,6 l benzīna motors (kam ir 126 un 156 ZS modifikācijas) un sešpakāpju mehāniskā pārnesumkārba. Pagaidām nav sastapts neviens aculiecinieks, taču runā, ka „Qoros” arsenālā esot arī robotizēta „pusautomātiskā” transmisija.

qoros-3-city-suv_21351365

„Qoros 3 City SUV” cenas pagaidām nav zināmas.

Birkas: