„Range Rover Sport SVR” kļuvis par ātrāko apvidnieku Nirburgringā

RRS_svr_1

Kas noticis? Vai tiešām mūsdienās klienti, meklējot jaunu apvidus automobili (piedodiet, tagad ir modīgi tos saukt par krosoveriem), lūko, kurš no tiem uzrādījis labāku rezultātu Nirburgringas „zaļajā ellē”?

Tad nu, lūk, mums ir jauns rekordists! „Jaguar Land Rover” speciālās sporta modeļu nodaļas sagatavotais 550 ZS atlēts „Range Rover Sport SVR” ir veicis „Nordšleifes” 20,8 km distanci 8 minūtēs un 14 sekundēs. Šis rezultāts nedaudz atpaliek no „Mercedes-Benz C63 AMG”, kas līdzīgu vingrinājumu veica 8:13, bet ir labāks par „BMW” 1. sērijas M modeli (8:15) un pirmās paaudzes “Honda NSX” (8:16).

Tiesa, neviens no pieminētajiem sāncenšiem nesver pāri par divām tonnām…

Range Rover Sport SVR” pirmizrāde notika jūnija beigās Gudvudas Ātruma festivālā. Auto ir aprīkots ar „Jaguar Land Rover” 5 litru V8 dzinēju ar mehānisko kompresoru, kurš pēc speciālās „SVR” apstrādes attīsta 550 ZS, t.i., par 40 ZS vairāk nekā standarta motors.

RRS_svr_2

Ja visi augstāk pieminētie parametri jūs ieinteresēja, tomēr vēl nesteidziet ieņemt rindu pēc „Range Rover Sport SVR”. Tas vēl nemaz nav gatavs. Kā liecina ražotāja informācija, šāds modelis dīleru salonos nonāks tikai nākamgad.