„Renault” atklāj „Captur” izskatu pilnībā

Renault-Captur_2014_800x600_wallpaper_03

Aizvadītās nedēļas pirmajā pusē medijus aplidoja ziņa, ka franču ražotājs „Renault” nodevis atklātībai kāda jauna modeļa, neminot tā nosaukumu, virsbūves fragmenta foto. Nu noslēpums ir atklāts.

„AutoMedia.lv” jau vēstīja, ka nozares eksperti gandrīz vienbalsīgi uzskatīja, ka publicētajā foto redzams topošā neliela izmēra krosovera „Captur” virsbūves elements. Tagad zināms, ka tas tiešām ir „Captur”, jo pats „Renault” izplatījis vairāk fotogrāfijas un arī īsu paziņojumu.

Oficiāla „Renault Captur” prezentācija notiks marta sākumā Ženēvas motoršovā.

Paziņojums gan ir visnotaļ miglains, jo konkrētas informācijas tajā ir maz. „Renault” pārstāvis Benuā Bošārs iztiecies: „Captur” ir kompakts, piemīlīgs, lietotājiem draudzīgs krosovers – caur un cauri ar „Renault” gēniem”.

Ražotājs atzinis, ka „Captur” būvēts, izmantojot pērn rudenī prezentētā jaunās paaudzes „Clio” platformu. Taču sīkāka tehniska informācija sniegta pagaidām netiek. Vēl zināms vien tas tas, ka auto būs 4,12 metrus garš un tam tiks izmantoti jaunāko „Renault” tehnoloģiju motori ar zemu CO2 izmešu līmeni.

Garums apliecina, ka „Captur” pozicionēts par urban crossover sauktajā SUV sektorā, lai franču spēcīgākajam autoražotājam būtu ko likt pretī atzīstamu popularitāti guvušajam „Nissan Juke” un tā sekotājiem – piemēram, „Opel Mokka” un „Peugeot 2008”.

„Captur” būs otrs „Renault” saimes krosovers aiz „Koleos”, kas konkurē mazliet lielāku pilsētas SUV sektorā. Ņemot vērā, ka „Renault” un „Nissan” ir stratēģiskas alianses partneri, vismaz pilnpiedziņas sistēma gan jau „Captur”, tāpat kā „Koleos”, būs palienēta no „Nissan”.