“Riga Master Workshop” uzņemts Vācijas klasisko „Mersedes-Benz” klubā

RMW_Essen 2013

Esenes (Vācija) vēsturisko spēkratu autošovā ”Techno classica Essen” Latvijas auto restaurēšanas uzņēmums “Riga Master Workshop” (RMW) ir uzņemts par biedru “Mercedes Classic” prestižajā Vācijas klubā “Mercedes-Benz InteressenGemeinschaft” (MBIG), ziņo RMW.

MBIG, kas dibināts 1979.gadā, ir viens no vecākajiem klasisko „Mersedes-Benz” klubiem. Tas apvieno aptuveni 2200 biedru no Vācijas un ārvalstīm – Šveices, Francijas, Spānijas un Zviedrijas. Tagad RMW ir vienīgais kluba biedrs no Centrālās un Austrumeiropas reģiona.

Pasaulē lielākajā klasisko spēkratu izstādē

Esenē kluba pārstāvji augstu novērtējuši RMW restaurēto kabrioletu “Mercedes-Benz 300 SE”.

Tas, pēc MBIG vērtējuma, pēdējos trijos gados esot pasaulē vienīgais pilnībā restaurētais šā modeļa spēkrats, pastāstīja RMW īpašnieks Māris Bebris.

“Tāpēc saņēmām uzaicinājumu iestāties klubā. Tas ir būtisks panākums prestiža jomā, kas apliecina mūsu augsto meistarības līmeni,” prieku pauda Bebris.

Divdurvju piecvietīgais sudraba krāsas kabriolets “Mercedes-Benz 300 SE” bija viena no trim restaurētajām automašīnām, ko RMW demonstrēja Esenē.

Bebris norādīja, ka 1964.gada izlaiduma “Mercedes-Benz 300 SE” un 1963.gadā uzbūvētais “Porsche 356″ izstādē bijušas vienīgās pilnībā svaigi restaurētās šo modeļu automašīnas.

Divus no trim izstādē eksponētajiem automobiļiem uzņēmums pārdevis – “Porsche 356″ un 1969.gadā tapušo “Mercedes-Benz 280 SE”. Turklāt RMW pārstāvji izstādes laikā parakstījuši divus jaunus līgumus par pilna apmēra klasisko automašīnu restaurāciju.

“Kopumā izstādes laikā mēs ar potenciālajiem klientiem apspriedām aptuveni desmit restaurācijas projektus, tostarp unikālās automašīnas “Mercedes 600 Pullman” restaurāciju. Šo spēkratu restaurēt nav uzņēmies neviens uzņēmums Vācijā. Pašlaik mēs risinām sarunas ar tā īpašniekiem,” atklāja Bebris.

RMW izstādē ”Techno classica Essen” šogad piedalījās jau piekto reizi.