FOTO: Rīgā sagaida jauno „Mazda” krosoveru CX-3

1-Mazda CX-3 prezentacija_17

Japānas autoražotāja „Mazda” apspriestākais jaunums pēdējā laikā bija gaidāmais mazais krosovers CX-3, kam pirmizrāde notika šā gada Ženēvas autošovā. Nu tas sasniedzis arī Latviju un trešdien, 17.jūnijā tika oficiāli prezentēts Rīgā, Latvijas Universitātes botāniskajā dārzā.

„AutoMedia.lv” par CX-3 dažas tehniskas detaļas ziņoja jau pēc Ženēvas. Tagad varam piebilst, ka CX-3 tirdzniecībā ir pieejams ar 2,0 litru Skyactic-G benzīna dzinēju (120 vai 150 Zs) un 1,5 litru (105 Zs) Skyactiv-D dīzeļdzinēju. Līdzīgi kā virknei konkurentiem, arī

šis krosovers var būt ar visu četru vai tikai priekšējo riteņu piedziņu.

Pie plusiem atzīmēsim to, ka gan abu jaudu benzīna, gan dīzeļdzinējam bagātākajās komplektācijās iespējama ne tikai sešpakāpju manuālā transmisija, bet arī sešu pārnesumu automāts.

45-Mazda CX-3 prezentacija_17

Paredzams, ka CX-3 gūs panākumus arī šaurajā Latvijas tirgū, jo šī izmēra krosoveri ir pieprasīti, bet CX-3 piedāvājums gan tehnoloģiju, gan cenu ziņā uz konkurentu fona ir visnotaļ konkurētspējīgs.

„Mazda” pārstāvja „Inchcape Motors Latvia” rīkotā prezentācija tika aizvadīta ar vērienu – pieaicinot ekskluzīvo Black Swan dāmu apģērbu zīmola demonstrācijas, kolorīto šefpavāru Elmāru Tanni, ekstravaganto radio personību Valdi Melderi un rīkojot atrakcijas un loterijas lūgtajiem viesiem… Tas liecina par jaunā modeļa plašiem realizācijas plāniem.

9-Mazda CX-3 prezentacija_17

Piebildīsim, ka „Mazda CX-3” papildina „Mazda” līdzšinējo krosoveru CX-5 un CX-7 paleti, bet tirgū konkurēs ar ļoti iecienīto „Nissan” modeli „Juke” un līdziniekiem.

 

Birkas: