„Rolls-Roice” pielaiko jaunu garderobi ‘spokam’

Rolls-Royce Ghost II 01

Šovasar paredzēts laist pārdošanā pilnizmēra luksus limuzīna „Rolls-Royce Ghost” uzlabotu versiju. Tā šodien, 4.martā debitējusi Ženēvas autošovā. Britu leģendārais ražotājs to nodēvējis par „Ghost II”, lai gan nekādas kardinālas pārmaiņas ieviestas netiek. „Ghost” pirmā prezentācija 2009.gadā notika Ķīnā, Šanhajas izstādē.

Ārējā dizaina izmaiņas ir nelielas un niansētas, taču kompānijas pārstāvji kā allaž uzsver, kā tās vairo „Ghost” izsmalcināto veidolu. Pamanāmākās pārmaiņas skārušas garo motora pārsegu, bamperus un optiku, kas tagad papildināta ar LED dienas gaitas gaismām.

Rolls-Royce Ghost II 02

Savukārt salonā redzams, ka gan priekšā, gan aizmugurē ir jauni sēdekļi ar uzlabotām komforta funkcijām, papildinājies apdares materiālu klāsts un modernās tehnoloģijas, kas biznesmeņiem atvieglos darbu arī automobilī. Tostarp jāpiemin, piemēram, jauns 10,25 collu multimediju ekrāns ar touchpad funkciju un bezvadu izterneta Wi-Fi iespējas.

W12 dzinējs (563 Zs) palicis bez izmaiņām, taču, pēc ražotāja pārstāvju paustā, lietotāji sajutīšot veiktus braukšanas kvalitātes uzlabojumus.

„Lielā biznesa ļaudis vēlas klusuma oāzi trakajā darījumu pasaulē un, esmu pārliecināts, „Ghost Series II”, tāpat kā priekštecis, tāds ir”, modeļa atklāšanā sacīja „Rolls-Royce Motor Cars” vadītājs Torstens Millers-Ötvöss.

Rolls-Royce Ghost II 03

Birkas: