„Rolls-Royce” apstiprina kabrioleta izstrādi

Pininfarina-Rolls-Royce_Hyperion_2008_1024x768_wallpaper_0b

Šodien (20.10.) britu luksusa limuzīnu ražotāja „Rolls-Royce Motor Cars” ģenerāldirektors Torstens Millers-Etvoss oficiāli apstiprināja, ka 2016. gadā tā modeļu gammu papildinās atvērta tipa automobilis.

Līdzīgi kā jau esošie modeļi elegantais „Rolls-Royce” kabriolets kļūs par greznības, izsmalcinātības un individuāla stila iemiesojumu.

„Es ar prieku oficiāli daru zināmu, ka kompānija „Rolls-Royce Motor Cars” ir uzsākusi jauna modeļa izstrādi. Tas atvērs vēl vienu nozīmīgu lappusi mūsu zīmola vēstures grāmatā,” Gudvudas (Lielbritānijā) birojā notikušajā preses konferencē uzsvēra Millers-Etvoss. „Automobilis demonstrēs grezna mūsdienīga kabrioleta vīziju un bez šaubām

piesaistīs izsmalcinātus un veiksmīgus klientus.”

Savukārt kompānijas direktoru padomes priekšsēdētājs Peters Švarcenbauers teica: „Vēsturiski katra jauna „Rolls-Royce” modeļa izstrādes sākums iezīmē jaunu pagriezienu auto industrijas attīstībā. Bet 2016. gadā plānotā šī stilīgā automobiļa pirmizrāde kļūs par līdzšinējo leģendāro modeļu stāsta zīmīgu turpinājumu, nodrošinot „Rolls-Royce Motor Cars” biznesa ilgtermiņa attīstību.”

Nav jau tā, ka tikai tagad top „Rolls-Royce” kabrioleta pirmās skices. Šobrīd jau notiek topošā modeļa prototipa dažādu mezglu un detaļu testi, kam pēc kāda laika sekos praktiskie izmēģinājumi visupirms poligonā, bet pēc tam jau reālos apstākļos.

Birkas: