„Rolls-Royce” iesaistās labdarības akcijā, palīdzot vākt līdzekļus cīņai ar vēzi

Rolls-Royce Ghost Extended Wheelbase FAB1 01

„Rolls-Royce Motor Cars” ir piešķīris speciāli izveidotu limuzīna „Rolls-Royce Ghost Extended Wheelbase” versiju FAB1, lai atbalstītu labdarības organizācijas „Breast Cancer Care” akciju ziedojumu vākšanā cīņai ar bīstamo krūts vēža slimību.

„Breast Cancer Care” izplānotās labdarības akcijas FAB1 Million mērķis ir savākt miljonu britu sterliņu mārciņu, 12 mēnešu periodā izīrējot unikālo „Ghost FAB1” limuzīnu, kas tikšot piedāvāts uz ekskluzīviem pasākumiem vai arī to būšot iespēja izīrēt dažādām privātām svinībām.

Visi no „Ghost FAB1” izīrēšanas iegūtie līdzekļi nonākšot „Breast Cancer Care” labdarības kasē.

Priekš šī cildenā mērķa „Rolls-Royce” komanda ir sagatavojusi pavisam īpašu  „Rolls-Royce Ghost Extended Wheelbase” limuzīnu, kurā ir gūzma unikālu elementu – no speciāliem rozā apdares lietussargiem līdz ar rokām izšūtiem galvas balstiem ar „Breast Cancer Care” simboliku, tā vēsta ražotājs. Automobilī ir uzstādīti arī vienīgie sava veida koka apdares paneļi FAB1, bet salona ādas apdare ir maigi rozā un krēmkrāsas toņos. Sudraboto motora pārsegu rotā simboliskā Spirit of Ecstasy statuete.

Rolls-Royce Ghost Extended Wheelbase FAB1 02

Gandrīz vai lieki piebilst, ka pasažierus braucienā ar „ Ghost Extended Wheelbase  FAB1” priecēs izsmalcināts komforts un greznība, ieskaitot iebūvētus piknika galdiņus un ledusskapi šampānietim. Jāpiebilst, ka viss salons, protams, ir vienreizējs roku darbs. Ne „Rolls-Royce”, ne „Breast Cancer Care” plašai publikai neatklāj, cik tad īsti izmaksās izbrauciens ar šo auto, taču skaidrs – lai savāktu iecerēto miljonu mārciņu, pat šīs pasaules bagātajiem tas nebūs lēts prieks.

„Kad Kriss Evanss (labdarības akcijas iniciators, red.piezīme) man piezvanīja un lūdza atbalstī FAB1 projektu, mēs uzreiz ķērāmies pie darba, lai radītu tiešām unikālu auto. Tika veltīts ne mazums pūļu un laika, bet ideja ir tā vērta,” stāsta „Rolls-Royce” pārdošanas un mārketinga direktors Džulians Nešs.

Projekts tiks uzsākts ceturtdien, 18.aprīlī Lends-Endā, Lielbritānijā un jau tagad zināms, ka dalību tajā ņems daudzas slavenības.

Rolls-Royce Ghost Extended Wheelbase FAB1 03

Rolls-Royce Ghost Extended Wheelbase FAB1 04

Rolls-Royce Ghost Extended Wheelbase FAB1 05

Birkas: