„Rolls-Royce” limuzīnu pārdošana pērn sasniegusi jaunu rekordu

Rolls-Royce-Phantom_Drophead_Coupe_2013_800x600_wallpaper_0f

Ja spriest tikai pēc augstākās klases limuzīnu noieta pasaulē, tad ekonomiskā krīze ir parvarēta. „BMW Group” kontrolē esošais britu klasisko lizmuzīnu ražotājs „Rolls-Royce” 2012.gādā pārdevis 3575 automobiļus. Vienā gadā tas ir lielākais skaits zīmola 108 gadu pastāvēšanas vēsturē, turklāt trešais gads pēc kārtas, kad tiek uzstādīti jauni pārdošanas rekordi.

Pieprasījuma pieaugums pēc „Rolls-Royce” automobiļiem novērojams visā pasaulē, turklāt rekords uzstādīts arī pēc speciāla pasūtījuma izgatavoto mašīnu skaitam. Pērn atvērtas jaunas pārstāvniecības un tagad „Rolls-Royce” ir oficiāli pārstāvēts vairāk nekā 40 pasaules valstīs.

Aizvadītajā gadā noieta līdera godā atgriezusies ASV, atbīdot uz otro pozīciju Ķīnu.

„Rolls-Royce Motor Cars” paziņojumā tomēr uzsvērts, ka „Rolls-Royce” ieņem pirmo vietu ultra lukss automobiļu segmentā (cena virs 200 000 eiro) un rekordaugstie rādītāji sasniegti, neskatoties uz ekonomisko un politisko nestabilitāti visā pasaulē.

Ievērojamākais pārdošanas apjomu pieaugums sasniegts Tuvajos Austrumos (+26%), Eiropā (+21%) Āzijas un Klusā okeāna reģionā (+18%). Starp valstīm lielākie  noieta tirgi joprojām ir ASV un Ķīna, taču pieaugums vērojams vēl virknē valstu. Tā Sauda Arābijā tas bijis 63%, bet Vācijā15%. 2012.gadā atvērti jauni vai būstiki uzlaboti 30 „Rolls-Roice” dīlercentri, tādējādi pirmo reizi kompānijas vēsturē to skaits pārsniedzis 100.

„Rolls-Royce Motor Cars” piedāvājums šobrīd ietver „Phantom” līniju: „Phantom”, pagarināto „Phantom Extended Wheelbase”, „Phantom Drophead Coupe” un „Phantom Coupe”, kā arī „Ghost” modeļu līniju: „Ghost”, pagarināto „Ghost Extended Wheelbase”. Kompānija norāda, ka 2012.gads bijis ar rekorda rādītājiem arī automobiļu personalizācijā – pēc pasūtījuma, izmantojot leģendām apvīto roku darbu, izgatavotu auto būvniecībā.

 „Rolls-Royce” pārdošanas reģionu reitings 2012.gadā.

1. Ziemeļamerika

2. Ķīna

3. Eiropa

4. Tuvie Austrumi

5. Āzijas un Klusā okeāna reģions

„Rolls-Royce” dīlercentru izvietojuma reitings 2012.gadā.

1. Pekina (Ķīna)

2. Abu-Dabi (Apvienotie Arābu Emirāti)

3. Šanhaja (Ķīna)

4. Beverlīhilza (ASV)

5. Sauda Arābija

Birkas: