„Rolls-Royce” parāda apvidnieka „mūli”

RR_mule1

Britu limuzīnu ražotājs „Rolls-Royce” publicējis pirmos oficiālos attēlus, kuros redzams testa automobilis, kas gan poligona, gan koplietošanas ceļu apstākļos aprobē topošā apvidus auto agregātus un dažādus mezglus.

Topošais „Rolls-Royce” apvidnieks ir viens no autoindustrijas intriģējošākajiem jaunumiem, tādēļ ik vienu jaunumu par to kāri uztver ikviens spēkratu jomas medijs. Pagaidām nav zināms, vai automobilim jau ir izdomāts nosaukums, bet šobrīd tas tiek apzīmēts kā „Project Cullinan” (Kulinans jeb Āfrikas zvaigzne ir pasaulē lielākais dimants).

Lai jūs nemulsina tas, ka testa automobilis maz atgādina apvidnieku.

Auto rūpniecībā šādus vizuāli neizskatīgus prototipus, kur zem vairāk vai mazāk modificētas jau esoša modeļa virsbūves tiek apslēpts cita automobiļa tehniskais pildījums, sauc par „mūļiem”.

RR_mule2

Kā redzams, „Rolls-Royce” par „mūli” ir izmantojuši saīsinātu „Phantom” virsbūvi. Stipri paaugstinātais klīrenss ļauj nojaust, ka tas pamatā tiek izmantots pilnpiedziņas transmisijas, kā arī balstiekārtas testiem. Augstais antispārns gan ir tikai dekorācija.

Kā kādā intervijā ir izteicies „Rolls-Royce” boss Torstens Millers Etvoss, tas būs neparasts apvidus automobilis, kas spēs ļaudis nogādāt no operas uz Alpiem. Modeļa ierašanās tirgū ir paredzēta 2018. gadā.

Birkas: