„Rolls-Royce” viegli piefrizējuši „Ghost”

Rolls-Royce-Ghost_Series_II_02

Britu limuzīnu ražotājs modernizētā „Ghost” prezentācijai izvēlējies Ņujorkas autoizstādi ar mērķi nostiprināt savas pozīcijas apjomīgajā Ziemeļamerikas tirgū.

„Ghost Series II” ārēji no līdzšinējā modeļa atšķiras ar nedaudz citādu LED lukturu formu, ko ieskauj dienas gaitas gaismu kontūri. Motora pārsega centrā izvalcētā gareniskā līnija, kas sākas no monumentālā logotipa, simbolizē tvaika sliedi, ko debesīs atstāj reaktīvā lidmašīna. Pēc dizaineru ieceres šādi elementi piešķir solīdajam automobilim vairāk vizuālas dinamikas. Savukārt modificētais priekšējais buferis padara to vizuāli platāku un svarīgāku. Nedaudz plašākas izveidotas gaisa ieplūdes atveres priekšējos spārnos, kas nodrošina efektīvāku bremžu mehānismu apvējošanu.

„Ghost” salona kungu daļā uzstādīti jaunas konstrukcijas sēdekļi,

protams, ar neiztrūkstošām apsildes, dzesēšanas un masāžas funkcijām, un plašām regulācijas iespējām. Aizmugurējos sēdekļus tagad var sagriezt (nelielā leņķī) vienu pret otru, lai braucējiem būtu ērtāk risināt sarunas.

Rolls-Royce-Ghost_Series_II_05

Nedaudz atsvaidzināts arī vadības panelis. Pulēta tērauda ietvari, kas ieskauj mērinstrumentu skalas, padara tās līdzīgas dārgiem pulksteņiem.

Kas attiecas uz modernajām tehnoloģijām, tad ražotāja informācija liecina, ka lepnais limuzīns ir aprīkots ar visu nepieciešamo, lai kļūtu par „komfortablu veiksmīga biznesmeņa pārvietojamo kabinetu, kas ļauj lietderīgi izmantot katru ceļā pavadīto minūti”. Bezvadu internets, salona mobilais telefons, jaunākās paaudzes GPS, multimediju kompleksa balss vadība utt. Salonā instalētā audiosistēma sastāv no 18 augstākās kvalitātes skaļruņiem, kuru skanējums tiks pieregulēts atbilstoši konkrētā klienta muzikālajām prasībām.

„Es esmu pārliecināts, ka atjauninātais modelis „Ghost Series II” piesaistīs vairāk un vairāk klientu, kas haotiskajā biznesa pasaulē meklē miera oāzi,” prezentācijas pasākumā teica „Rolls-Royce” Ziemeļamerikas nodaļas vadītājs Eriks Šeferds.

Rolls-Royce-Ghost_Series_II_04

Birkas: