Rotaļas ar „Juke” turpinās

Nissan_juke_nismo

„Nissan” paspārnē strādājošais tūninga ateljē „Nismo” gatavojas prezentēt sevišķi sportisku krosovera „Juke” versiju.

Tā iegūs modeļa nosaukuma paplašinājumu „RS”. Automobilim zem motora pārsega atradīsies tas pats 1,6 litru turbomotors, taču ar augstspiediena turbīnas palīdzību tā jauda būs palielināta līdz 230 ZS. Šobrīd sportiskākajai versijai „Juke Nismo” ir 200 ZS.

Protams, mazais auto iegūs vēl agresīvāku aerodinamisko aprīkojumu, oriģināla daizaina 19-collīgus vieglmetāla riteņu diskus. Ar mērķi uzlabot krosovera vadāmību tam tiks uzstādītas stingrākas atsperes un sporta amortizatori. Automobiļa klīrenss tiks samazināts par 20 mm. Tiek solītas arī asākas un precīzākas stūres reakcijas.

„Juke Nismo RS” pircējiem tiks piedāvāts divos transmisijas variantos:

ar priekšējo riteņu piedziņu un sešpakāpju mehānisko pārnesumkārbu vai ar pilnpiedziņu komplektā ar CVT bezpakāpju variatoru. Kā liecina ražotāja izplatītā informācija, pirmajā variantā „Juke” no nulles līdz simtam paātrināsies 7,6 sekundēs, bet otrajā par 0,4 sekundēm gausāk.

„Nissan Juke Nismo RS” pirmizrāde paredzēta novembrī Ziemeļamerikas autoizstādē, Losandželosā. Tirdzniecībā šāds modelis nonāks nākamā gada sākumā.

Birkas: