„SEAT Leon ST” ir klāt!

001-SEAT-LEON-ST-FR

Spāņu autokompānijas pārstāvis Latvijā – SIA „Auto Halle” – ziņo, ka sāk universāla „Seat Leon ST” tirdzniecību, turklāt automobilis ir pieejams arī pilnpiedziņas versijā.

Universāls „ST” ir jau trešais pārstāvis „Leon” saimē. Tas pievienojies trīs un piecu durvju hečbeka piedāvājumam. Automobilī apvienots sportisks raksturs, pievilcīgs dizains un ikdienas funkcionalitāte par saprātīgu cenu.

„Seat Leon ST” bāzes komplektācijā nopērkams, sākot no 16 490 eiro.

„SEAT Leon ST” ir izgatavots uz „Volkswagen MQB” modulārās platformas un ir visvieglākais universāls savā klasē – tas sver 1 233 kg, proti, ir tikai par 45 kg smagāks nekā brālis-hečbeks.

016-SEAT-LEON-ST-FR

Universāla garenbāze ir tāda pati kā piecdurvju hečbekam, bet virsbūve uz aizmugurējās pārkares rēķina ir par 27 cm garāka (4 535 mm). Auto bagāžas nodalījuma tilpums – 587 l, bet ar nolaistu aizmugurējo sēdekļu atzveltni kravas telpas apjoms pieaug līdz 1 470 litriem.

„Leon ST” ir pieejama tāda pati dzinēju palete kā hečbekiem. Bāzes versijā ir 1,2 l benzīna turbomotors, kas atkarībā no versijas attīsta 86 vai 105 zirgspēkus. Bez tam pieejams 1,4 l turbopūtes agregāts ar 122 vai 140 ZS, bet visjaudīgākais ir 1,8 l turbomotors ar 180 ZS un 250 Nm. Dīzeļu gammā piedāvājumā ir 1,6 litru agregāts divās jaudas versijās – ar 90 ZS (230 Nm) un 105 ZS (250 Nm) –, kā arī divlitru dzinējs ar 150 ZS (320 Nm), bet sportiskajā “FR” versijā šis dīzeļmotors attīsta 184 ZS (380 Nm).

004-SEAT-LEON-ST-STYLE

Visi motori (izņemot 86 ZS benzīna un 90 ZS dīzeļa agregātu) jau standartā aprīkoti ar „Start/Stop” un bremžu enerģijas rekuperācijas sistēmu. Salīdzinājumā ar priekšteci jaunā modeļa degvielas patēriņš samazināts vidēji par 22%.

Atkarībā no versijas aprīkojumā ir piecu vai sešu pārnesumu manuālā pārnesumkārba vai robotizētā “DSG” transmisija.

Jau bāzes komplektā “SEAT Leon ST” ir jumta sliedes, 12V kontaktligzda arī bagāžas nodalījumā, dalītās proporcijās (2/3-1/3) nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne, priekšējo sēdekļu apsilde, visi četri elektriskie logi, elektronisko drošības sistēmu pamatkomplekts (ABS, ASR, EBA un ESC), kā arī gaisa kondicionētājs. Savukārt papildaprīkojumā pieejama multimediju sistēma ar piecu vai 5,8 collu TFT ekrānu, slēpju lūka aizmugurējā sēdekļa atzveltnē, elektroniskais asistents braukšanas uzsākšanai slīpumā, priekšējie diožu lukturi, adaptīvā kruīza kontrole un piekares regulēšanas sistēma, u.tml. noderīgi elementi.

005-SEAT-LEON-ST-STYLE

“SEAT” saviem automobiļiem nodrošina garantiju četriem gadiem vai līdz 120 000 km nobraukumam.

Birkas: