Septīto „VW Golf” modes galvaspilsētā Parīzē demonstrē atraktīvā stendā

Golf_small

Lai gan viens otrs nākamās – septītās paaudzes „VW Golf” foto jau pasaules medijus ir aplidojis, oficiālā prezentācija notiek tieši Parīzes autoizstādē. Jaunā „Golf” uznāciena nozīmi „Volkswagen” pasvītro ar īpašu izstādes stenda noformējumu – tajā izmantoti elementi no jaunā „Golf” dizaina.

Nav viegli aptvert, bet montētāji tikai 84,5 m garajā un 32,5 m platājā stendā ierīkojuši vairāk nekā 100 km kabeļu un samontējuši 138 tonnas tērauda. Stendā ir uzstādīti 896 dažādi gaismas elementi. Stenda izplānošana ir aizņēmusi deviņus mēnešus un tā izveidei piesaistīti 7 arhitekti un dizaineri.

Lai visu stendam nepieciešamo nogādātu Parīzē bija nepieciešamas 125 kravas ar aprīkojumu.

Nonākot „Volkswagen” stendā, apmeklētāji vispirms „Onething” zonā var uzzināt ko vairāk par septiņiem personificētiem jautājumiem, kas veido pirmo „Golf” kampaņas daļu. Pēc tam „Excitement Zone” var noskatīties aizraujošu filmu par jauno „Golf”.

Taču svarīgākās norises notiek stenda daļā ar nosaukumu „Feature Lab” – 30 metrus lielā interaktīvā zonā, kur apvienota automobiļa demonstrēšana reālā darbībā un medijos. Lāzerradara tehnoloģija, kas līdzinās milzīgam planšetdatoram, ļauj apmeklētājiem gūt individuālu ieskatu ražošanas novitāšu jomā.

Līdz ar „Golf” jauno modeli „Volkswagen” savā plašajā stendā demonstrē arī daudz ko citu, tostarp „up!”, „CC” un „Beetle” jaunākās versijas, kā arī vairākus „R-Line” modeļus.

Birkas: