Skeletonisti Dukuri saņem lietošanā jaunu „Subaru” automašīnu

Dukuru_Subaru_1

Četrkārtējo Pasaules kausa skeletonā ieguvēju Martinu Dukuru un viņa brāli Tomasu Dukuru, kurš šogad Pasaules kausa kopvērtējumā izcīnīja otro vietu, atgriežoties no pēdējā Pasaules kausa posma Sočos, sagaidīja pārsteigums. Latvijas un Pasaules vadošo skeletonistu rīcībā tika nodota jauna „Subaru” automašīna.

Martina un Tomasa Dukuru rīcībā 21.februārī „Subaru” pārstāvis „AD REM Auto” nodeva „Subaru Legacy STW” automobili, kas ir pietiekami ietilpīgs, lai abi brāļi tajā varētu salikt savas kamanas un citu sporta inventāru. Brāļi, apskatot jauno auto, atzina, ka ar to nebūs problēmas uzbraukt kalnā pie Siguldas bobsleja un kamaniņu trases.

„AD REM Auto” kolektīvs, pasniedzot dāvanu brāļiem Dukuriem, atklāja, ka, viņuprāt, Pasaules kausa līderiem tik īstenā ziemas sporta veidā kā skeletons ir jābrauc ar ziemai piemērotu automašīnu – tātad pastāvīgas pilnpiedziņas „Subaru”.

Dukuru_Subaru_2“Šis ir viens no patīkamākajiem pārsteigumiem – moments, kad var baudīt sava darba augļus un cilvēku atbalstu. Ir milzīgs prieks, ka šajos laikos, kad nevienam neiet viegli, „AD REM Auto” atrada iespēju mūs atbalstīt. Mēs to ļoti novērtējam. Tā ir papildus motivācija atkal tiekties pēc labiem rezultātiem. Novēlam augstus rezultātus arī „AD REM Auto” tirdzniecībā,” pēc automašīnas saņemšanas teica Martins Dukurs.

“Man bija vēl lielāks pārsteigums kā Martinam, jo tikšanās “Subaru” salonā tika sarunāta ar brāli. “AD REM Auto” kolektīvs mūs iepazīstināja ar visiem “Subaru” modeļiem un tikai pašās beigās aizveda līdz automašīnai kura, kā izrādās, ir paredzēta mums,” piebilda Tomass Dukurs.

“”AD REM Auto” pirms divdesmit viena gada tika dibināts Siguldā. Mēs uzskatām par savu goda lietu atbalstīt vienus no pasaulē viszināmākajiem un populārākajiem siguldiešiem – Martinu un Tomasu Dukurus, kuri plūc laurus pasaules sporta arēnā un ir apbrīnas vērti par savu centību un gūtajiem panākumiem. „AD REM Auto” šogad svin savu piecu gadu jubileju, kopš tas Latvijā pārstāv Subaru markas automobiļus, tāpēc pasaulē labākajiem skeletonistiem piešķiram tieši Subaru automašīnu,” lēmumu atbalstīt abus sportistus skaidro AD REM Auto valdes loceklis Māris Īle.

Piebildīsim, ka uzņēmēji brāļi Īles Dukurus atbalsta jau no laikiem, kad skeletonisti tikai sāka savu ceļu uz sporta augstākajām virsotnēm un viņi nebija plaši pazīstami pat Latvijā, kā arī tikai retais pie mums pazina skeletonu kā sporta veidu.

Birkas: