„Škoda” atklāj pirmos jaunās „Octavia Combi” foto

Skoda Octavia Combi_2014_01

Arī „Škoda” nolēmusi neturēt sveci zem pūra un pāris nedēļas pirms Ženēvā paredzētās pirmizrādes nodevusi atklātībai „Octavia” universāla oficiālos attēlus un pirmo informāciju.

Čehu ražotājs ziņo, ka topošais universāls būs par 90 mm garāks un 45 mm platāks par priekšteci. Un tam būs par 110 mm garāka riteņu bāze nekā „Octavia” hečbekam, kā rezultātā telpa otrās rindas ceļu zonā ir par 73 mm garāka. Automobiļa bagāžnieka apjoms ir 610 litri, t.i., par 20 l vairāk nekā bāzes modelim.

Atšķirībā no citām kompānijām, kas arī intriģē jau pirms autošova, bet parasti atklāj daudz vairāk, „Škoda” publicējusi tikai divas universāļa fotogrāfijas, turklāt abas rakursos, kas neļauj saskatīt auto priekšu.

Tas gan nav bijis par šķērsli dažiem aktīvistiem, lai no šīm divām skopajām bildēm uztaisītu pat kau tko līdzīgu video un tos izliktu kanālā “Youtube”.

„Octavia” universāla tehniskais pildījums praktiski neatšķirsies no hečbeka. „Škoda” dīleri „Octavia Combi” tirdzniecību uzsāks tūdaļ pēc Ženēvas izstādes.

Starp citu, internetā jau manīti pirmie spiegu foto, kur testos iemūžināta maskēta universāla sportiskā versija, kas tradicionāli tiks marķēta ar indeksu RS un būs aprīkota ar divlitrīgu 220 ZS turbomotoru. Tā varētu „Octavia” saimei pievienoties rudens pusē.

Skoda Octavia Combi_2014_02

Birkas: