„Škoda” šogad realizēs vērienīgu modeļu gammas atjaunošanu

Skoda-Rapid_2013_800x600_wallpaper_26

Saciālajos tīklos izplatījušās it kā „Škoda” Francijas pārstāvju nopludinātas ziņas, ka „Volkswagen Group” ietilpstošais čehu autražotājs šā gada laikā gatavojas realizēt vērienīgu  modeļu paletes atjaunošanu – kopā laižot klajā sešus jaunumus. Tiesa, oficiāla apstiprinājuma šai informācijai vēl nav.

Pagaidām karstākais „Škoda” jaunums – „Rapid”, ko prezentēja rudenī Parīzes izstādē, jau sācis ceļu pie pircējiem un arī Latviju paspēja saniegt jau  aizvadītā gada nogalē, taču visos tirgos vēl nav pieejams.

Martā vispirms Eiropā pārdošanā jānonāk jaunās paaudzes „Octavia” modelim,

ar ko publika jau tika nedaudz iepazīstināta. Ar „Octavia” saistītie svaigākie jaunumi gan jau ir „Octavia Combi” universāls, kam pārdošanā jāparādās vēlāk vasarā, kā arī sportiskā „Octavia RS” versija, kas varētu parādīties uz rudens pusi. Visus „Octavia” paletes jaunumus noteikti redzēsim martā Ženēvas autošovā.

Tāpat pēc iepriekšējas informācijas saprotams, ka uz rudeni varam gaidīt arī atjaunotu zīmola flagmani „Škoda Superb”, bet gada nogalē feislifts un kādi jaunumi skars pagaidām vienīgo čehu krosoveru „Yeti”.

Bez tam 2013.gada laikā divi modeļi – B segmenta „Fabia” un mazais komercnieks „Roomster” – iegūs jaunajā stilā veidotu „Škoda” logotipu, kāds jau rotā „Škoda Citigo” un „Rapid” modeļus.

Birkas: