Šomēnes tirdzniecībā Latvijā nonāks trešās paaudzes „Toyota Verso”

Toyota-Verso_2013_800x600_wallpaper_02

Janvāra otrajā pusē arī „Toyota” Latvijas pārstāvniecībās būs pieejams jaunais kompaktais minivens „Toyota Yaris Verso” jeb vienkārši “Verso”. Tam, salīdzinājumā ar priekšgājēju, ir vairāk nekā 470 jaunas detaļas. Projektēts un konstruēts „Toyota Motor Europe”, jaunais „Verso” tiek ražots „Toyota”rūpnīcā Turcijā.

Jaunais, trešās paaudzes „Verso” piedāvā svaigus akcentus dizainā, uzlabotu salonu, pilnveidotu 2,0 litru D-4D dzinēju, un, pēc ražotāja apgalvotā, labāku braukšanas dinamiku, kā arī zemāku trokšņa un vibrācijas līmeni.

Priekšdaļa veidota zīmolam raksturīgajā Under Priority dizaina valodā ar Keen Look stila elementiem, kas apliecina, ka šis ir viens no jaunākajiem modeļiem „Toyota” piedāvājumā.

Neskatoties uz kompaktajiem izmēriem, „Verso” piedāvā salonu ar 975 mm attālumu starp pirmo un otro sēdekļu rindu.

”Toyota Easy Flat-7” sēdvietu sistēma nodrošina MPV daudzveidību ar 32 dažādām iespējamām kombinācijām. Atsevišķi sēdekļi gan otrajā, gan trešajā rindā un par 195 mm pārbīdāma otrā rinda ir viens no praktiskākajiem risinājumiem segmantā. Ar trīs sēdekļu rindām bagāžas nodalījuma tilpums ir 155 litri. Nolokot trešo rindu, tas palielinās līdz 440 litriem. Jaunais „Verso” ir pieejams četros dažādos aprīkojuma līmeņos, tāpat kā tā priekštecis.

Jaunajam „Verso” būs pieejami pieci dažādi dzinēji un visiem ir pazemināts CO2 izmešu līmenis. Ar 6 pakāpju manuālo pārnesumkārbu pieejamajam 126 ZS, 2,0 litru D-4D dzinējam ir paaugstināts griezes moments pie zemiem apgriezieniem un samazināts trokšņa līmenis. Šī 2,0 litru D-4D modeļa maksimālā velkamās piekabes masa ir paaugstināta par 200 kg līdz 1500 kg.

Pieejams arī 2,2 litru D-CAT dīzeļdzinējs ar 177 ZS jaudu apvienojumā ar 6 pakāpju manuālo vai 6 pakāpju automātisko pārnesumkārbu (155 ZS), bet var izvēlēties arī 1,6 litru vai 1,8 litru „Valvematic” benzīna dzinējus ar attiecīgi 132 ZS vai 147 ZS jaudu apvienojumā ar 6 pakāpju manuālo pārnesumkārbu. 1,8 litru versija ir pieejama arī ar uzlaboto „Multidrive S” automātisko pārnesumkārbu.

Jaunais „Verso” maksās, sākot no LVL 14 060.

Birkas: