Spāņi atjauninājuši „Ibiza”

Seat-Ibiza_2016

Barselonas starptautiskajā autoizstādē notikusi modernizētā B segmenta hečbeka „Seat Ibiza” pirmizrāde.

„Ibiza” pusmūža „feislifts” veikts pēc tradicionālās shēmas. Proti, automobilis ieguvis nedaudz modificētu lukturu optiku ar obligātajiem dienas gaitas starmešu LED elementiem galveno gaismu lukturos, jauna dizaina 16 un 17-collīgus vieglmetāla riteņu diskus, kā arī papildinājumu krāsu paletē. Klientiem papildus tiks piedāvāts „Moonstone Grey” pelēkais un „Chilli Red” sarkanais.

Mazā hečbeka salonā uzstādīti jauni – sola, ka ērtāki – sēdekļi, vizuāli nedaudz izmainīts mērinstrumentu bloks, modernizēta multimediju sistēma un audio sistēma ar sešiem skaļruņiem.

Seat_ibiza_2

Nedaudz papildināta auto dzinēju palete.

Bāzes komplektā „Ibiza” aprīkojumā ir litrīgais trīscilindru (75 ZS) TSI benzīna motors, ko izmanto arī mazuļu trijotne „VW Up”, „Seat Mii” un „Škoda Citigo”. Tiesa, „Ibiza” ir pirmais no „VW” grupas modeļiem, kam pieejamas arī tā turbo versijas (ar 89 un 109 ZS). Bez tam piedāvājumā ir arī 1,4 l dzinējs ar 150 ZS. Kā arī 1,4 l trīscilindru dīzeļdzinējs trijās jaudas versijās (74, 89 un 104 ZS).

Kā liecina spāņu kompānijas ražošanas plāni, jau 2016. gadā ir gaidāma jaunās paaudzes „Ibiza”. Tā tiks būvēta, izmantojot „VW MQB” modulāro platformu. Bet tas jau būs cits stāsts… Savukārt viegli modernizētā „Ibiza” dīleru salonos ir gaidāma rudenī.

Seat_ibiza_3

Birkas: