Speciāli „MGM” viesnīcu tīklam izgatavoti gāzēti „Cadillac XTS”

cadillac_xts_limo_2004

Amerikāņu elitāro viesnīcu tīkls „MGM” iepazīstinājis medijus ar speciālās sērijas limuzīnu „Cadillac XTS”, kas ir aprīkots ar sašķidrinātu dabas gāzi darbināmu dzinēju.

Zem speciālā „Cadillac XTS” motora pārsega atrodas 3,6 l V6 dzinējs, kas aprīkots ar gāzes barošanas sistēmu. Tā tehniskie parametri nav atklāti, taču tiek uzsvērts, ka šāda spēka agregāta kaitīgo izmešu masa ir 13 reizes mazāka nekā prastam benzīna motoram.

Pirmajā partijā „MGM” ir saņēmuši trīsdesmit gāzes „Cadillac XTS”, kas uzņēmuma autoparkā nomainīs nokalpojušos 2009. gada „Lincoln Town Car”. Ekskluzīvie limuzīni tiks izmantoti viesu transportēšanai „Bellagio Resort”, „MGM Grand Las Vegas”, „ARIA” un „Mandalay Bay Resort” viesnīcās. Turklāt katras „MGM” viesnīcu ķēdes servisā esošie automobiļi atšķirsies ne tikai ar oriģinālu logotipu, bet arī citādu aizmugurējo durvju ailas izgaismojumu un salona apdari.

Cadillac_xts_2

2009. gadā „MGM” kļuva par pirmo kompāniju ASV, kuras autoparkā bija tikai ar gāzi darbināmi automobiļi. Četrus gadus vēlāk pēc uzņēmuma speciāla pasūtījuma tika nokomplektēta ekskluzīva „Cadillac Escalade” gāzes automobiļu partija.

Birkas: