Speciālveltījums „Mustang” piecdesmitgadei

ford-mustang-50th-anniversary-edition-1

Kompānija „Ford” gatavojas laist klajā sestās paaudzes „Mustang” speciālo versiju, kas veltīta 50. gadskārtai kopš modeļa ierašanās tirgū.

Paredzēts izgatavot 1964 specversijas „Mustang”. Tie visi būs lepnākajā komplektācijā, aprīkoti ar pieclitrīgu V8 dzinēju ar 420 ZS un 528 Nm.

Jubilejas automobilis tiek veidots, par pamatu izmantojot „GT” modifikāciju, kas papildināta ar sportisko „Performance Pack”, kurā ietilpst „Brembo” sešu cilindru bremžu mehānismi, 19-collīgi vieglmetāla riteņi, kas apauti „Pirelli P-Zero” riepās (priekšā 255/40, bet aizmugurē 275/40). Bez tam aprīkojumā iekļauts pilns opciju klāsts, pašbloķējošo „Torsen” diferenciāli ieskaitot.

Klientu izvēlei tiks atstāta tikai transmisija – piedāvājumā ir sešpakāpju mehāniskā vai „automāts” –, kā arī viena no divām virsbūves krāsām – balta vai zila.

ford-mustang-50th-anniversary-edition-2

Jubilejas „Mustang” pirmizrāde paredzēta Ņujorkas autosalona ietvaros,

bet tirgū specversijas automobiļi nonāks rudenī. Tiesa, jau tūdaļ pēc izstādes „Ford” Amerikas dīleri sāks pieņemt ieinteresēto klientu pasūtījumus. Speciālisti lēš, ka apsolītā 1964 automobiļu partija tiks rezervēta jau tuvāko mēnešu laikā. Cenas gan pagaidām nav zināmas.

Birkas: