„SsangYong” atgriežas Latvijas tirgū

ssangyong-korando-1

Apvidus automobiļu zīmols “SsangYong” ir atgriezies Latvijas tirgū, un to tagad oficiāli pārstāv SIA “Auto Halle”, kas nodrošinās gan dienvidkorejiešu spēkratu tirdzniecību, gan arī servisu un rezerves daļu tirdzniecību. Līdz ar to “SsangYong” kļuvis par “Auto Halle” piekto pārstāvēto zīmolu, līdztekus “Hyundai”, “Isuzu”, “SEAT” un “Suzuki”.

Šobrīd no “SsangYong” modeļu spektra “Auto Halle” var iegādāties kompakto apvidus auto “Korando” (attēlā augšā) un vidējā lieluma “Rexton W”. Tuvāko mēnešu laikā tiem pievienosies arī zīmola jaunākais modelis – mazais “Tivoli”.

Visiem „Ssang Yong” modeļiem tiek nodrošināta piecu gadu garantija bez nobraukuma ierobežojuma,

informē tirgotājs.

No sākta gala “SsangYong” kompānija koncentrējusi savu uzmanību uz apvidus automobiļu ražošanu. Ne tikai robustā pilnpiedziņas sistēma, bet arī šo spēkratu vilkto piekabju pieļaujamā masa apstiprina, ka “SsangYong” automobiļi ir radīti, lai tiktu galā ar sarežģītiem uzdevumiem.

Ssang Yong Tivoli

Ssang Yong Tivoli

“SsangYong” ir senākais autoražotājs Dienvidkorejā, tā nosaukums tulkojams kā “divi pūķi”. Uzņēmuma vēsture aizsākusies 1954. gada janvārī, kad sāka darboties firma ar nosaukumu “Ha Dong-hwan Motor Workshop”, kas nodarbojās ar valsts teritorijā tolaik esošo ASV bruņoto spēku tehnikas apkopi un remontu. Kompānija sāka ražot transportlīdzekļus 1964. gadā – pēc licences izgatavojot apvidus auto “Jeep” ASV armijai. Ar “SsangYong” nosaukumu uzņēmums pazīstams no 1988. gada.

Latvijas publikai pazīstamais modelis “Korando” šobrīd ir savā trešajā modeļa paaudzē, kas ražošanā ir no 2011.gada. Latvijā “SsangYong Korando” maksā no 16 990 eiro (ieskaitot PVN) un ir pieejams ar divu litru benzīna vai dīzeļa motoru.

Savukārt “Rexton W” modelis ražošanā ir no 2012.gada. Tas ir īpaši piemērots braukšanai apvidū, jo šim septiņvietīgajam automobilim ir gan transmisijas pazeminātie pārnesumi, gan piekabes vilktspēja līdz 2,6 tonnām. Turklāt šis spēkrats ir izgatavots uz rāmja, un tam ir 25 centimetru klīrenss. Latvijā “SsangYong Rexton W” ir pieejams ar 155 zirgspēku jaudīgo divlitru dīzeļmotoru, kam tiek piedāvāta gan ar manuālā, gan automātiskā pārnesumkārba, un tas maksā no 25 990 eiro.

Visjaunākais “SsangYong” modelis, kas arī drīzumā būs pieejams Latvijā, ir “Tivoli”, kas pārstāv šobrīd tirgū tik populāro mazo krosoveru segmentu. Mazajam apvidniekam tiek solītas arī plašas personalizācijas iesējas, piemēram, atšķirīgas krāsas jumts, kā arī divu toņu kombinācijas interjera apdare. ”Tivoli” būs pieejams kā ar priekšējo, tā visu riteņu piedziņu un tiks komplekēts ar 1,6 litru motoriem.

Birkas: