“Staro Rīga” ietvaros piedāvā radīt individuālu automobiļa “Mini” krāsojumu

MINI_1

Automobiļu “Mini” oficiālais pārstāvis Latvijā “Inchcape BM Auto” ir iesaistījies “Staro Rīga” aktivitātēs, piedāvājot ikvienam interesentam radīt savu unikālo “Mini” krāsojumu virtuālā vidē.

Radošs un drosmīgs piedzīvojumu meklētājs mīt katrā no mums.

Lai slavinātu Tavu drosmi uzdrīkstēties un ļauties piedzīvojumiem, mēs radījām instalāciju „Atklāj savu krāsu spektru ar MINI”. Uzdrīksties atklāt jaunu radošās domāšanas spektru un iejūties auto dizainera lomā ar gaismas un skārienjūtīgo paneļu instalāciju pašā Vecrīgas sirdī – Pēterbaznīcas laukumā. Katram savu MINI – unikālu un krāšņu!

Izmantojot 2D mapping tehnoloģiju, attēlu gaismas projekcijas un skārienjūtīgo paneli, instalācija Vecrīgā piedāvās Rīgas viesiem uzdrīkstēties uzburt pašiem savu auto dizainu – ar gaismas un krāsu spēles palīdzību ikkatrs spēs 2 minūšu laikā pilnībā izmainīt ikoniskās automašīnas izskatu. Turklāt ikviens varēs saņemt arī paša radītā unikālā dizaina virtuālu atklātnīti, ar kuru dalīties internetā, tādējādi veicinot atgriezenisko saiti kā projekta, tā visa festivāla ietvaros.

MINI gaismas stenda atrašanās vieta: Pēterbaznīcas laukums, Skārņu iela 19

http://www.staroriga.lv/2012/10/atklaj-savu-krasu-spektru-ar-mini/

Oficiālais MINI pārstāvis Latvijā „Inchcape BM Auto” ideju par “Mini” dalību “Staro Rīga” un realizējis sadarbībā ar radošo aģentūru „Airport”.

Birkas: