Starp izstādes “Auto 2014″ pārsteigumiem arī jaunākais ‘ekstrēmists’ „Golf R”

VW_Golf_R_1

Lai gan netiek ziņots, ka ikgadējā izstādē „Auto 2014”, kas nedēļas nogalē norisināsies Ķīpsalā, oficiāli tiks pārstāvēts „Volkswagen”, viens no vācu zīmola dīleriem – „Moller Auto Lidosta” – sadarbībā ar Latvijas „VW Golf klubu” nolēmis pārsteigt apmeklētājus ar reto un jaudīgo „VW Golf R” jaunākās paaudzes modeli.

„Golf R” aprīkots ar 2,0 litru TSI benzīna turbodzinēju, kas attīsta 300 zirgspēku jaudu. Pusotru tonnu smago auto līdz 100 km/h turbodzinējs paātrina tikai 5,1 sekundē, bet versijā ar DSG pārnesumkārbu, izmantojot Launch Control starta iekārtu pat 4,9 sekundēs.

R mašīna aprīkota arī ar 4Motion visu riteņu piedziņu.

„Golf R” ir arī vienīgais 7.paaudzes „VW Golf” modelis ar pilnībā atslēdzamu ESP stabilitātes sistēmu. Drive Profile braukšanas režīmu sistēmā ieviests papildus režīms Race, kas saasina reakciju uz gāzes pedāli, kā arī padara dobjāku četru izpūtēju skaņu. Daļu akustiskā efekta veido skaņas sintezators salonā. „Golf R” cena Latvijā ir 36 905 eiro ar sešpakāpju manuālo pārnesumkārbu un 38 671 eiro ar DSG divsajūgu transmisiju.
„Golf R” izstādē tiks demonstrēts Latvijas „VW Golf kluba” stendā. Klubs dibināts 1998.gadā un šobrīd tajā ir 38 aktīvie biedri un līdzdarbojas vairāk kā 3000 entuziasti.

VW_Golf_R_2

VW_Golf_R_3

VW_Golf_R_5

Birkas: